Wpis z mikrobloga

Hit. Moja dziewczyna powiedziała mi czemu oficjalnie nie chce "przyznać się" do naszego związku przy innych. Odpowiedź mnie delikatnie mówiąc zbiła z nóg - "bo ty obserwujesz profile swoich fanek, a ja znam niektóre z tych dziewczyn i wiem jakie są tępe i puste, a ty lajkujesz ich zdjęcia, co dla mnie byłoby wstydem, że mój chłopak daje im atencję" ... Czyli stalkowała mnie, a z takiego powodu nie chce dodać ze mną zdjęcia/przedstawić mnie znajomym. Powinienem ją olać? Bo dla mnie to bez komentarza

#zwiazki #instagram #logikarozowychpaskow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buty_weza: ale przyszedł mi taki pomysł, ze może dziewczyna chce prywatności itp. Nie chcę być w blasku jupiterów i znaleźć się na 4 stronie gazety wydawanej przez jedną ze spółdzielni mieszkaniowych w twoim mieście.
  • Odpowiedz
@buty_weza:
Osobiście nie rozumiem fenomenu śledzenia czyiś kont na instagramach / fejsbukach. Rozumiem, że jedną z Twoich pasji / zainteresowań jest folołersowanie / bycie folołersem?

I nie musiała Cię stalkować. Skoro zna te dżesiki, to mogły jej powiedzieć, że codziennie plusujesz ich wypięte tyłki do lustra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buty_weza: pogadaj z nią, odlakuj, przestan obserwować, znowu pogadaj i wyjaśnij czego jeszcze oczekuje itd. I tyle w temacie. Prosta rozmowa o oczekiwaniach i odczuciach.
  • Odpowiedz
@buty_weza: też bym nie chciała, żeby mi facet lajkowal jakieś panny "bo ładne".
Ty byś chciał, żeby ona publicznie się jarała obcymi przystojniakami?
Dla mnie to takie trochę wykluczające się z ideą związku, gdzie to partner powinien być najważniejszy, a nie obce d--y w necie...
Bo to jest taka trochę sugestia, że ona Ci nie wystarcza, skoro przeglądasz jakieś panienki - raczej nikt nie ma ochoty przyznawać tej oficjalnie...
  • Odpowiedz