Wpis z mikrobloga

Nigdy nie musiałeś tego robić, nie wiem czy wiesz..


@szyryfyry1: wiesz, w naszej kulturze podawanie ręki na przywitanie należy do dobrego tonu. Niby nie musiałem ale była presja społeczna. Np. w firmie był zwyczaj witania się z każdym. Meh!
@L3stko: A ja nie wiem skąd się biorą ludzie, którzy takie plusy pandemii wymieniają, przecież do tej pory nie musiałeś ręki podawać.
Tak samo ktoś napisał, że fajnie nosić maskę czy co tam komin bo jak jest zimno to robi się cieplej, fajnie tylko to też mogłeś do tej pory robić.
Ja #!$%@?.
@Morritz: no właśnie nie do końca. Głupio nie podać ręki jeśli ktoś ją do ciebie wyciąga. Teraz tego nie robią. Natomiast komin noszę od zawsze więc whatever.
i dzieki maskom nie trzeba oglądać co nie ktorychy twarzy


@sirconrad: dzięki maseczkom mogę udawać że kogoś nie poznaję gdy nie chce mi się z nim gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i mamy odpowiedź kto odpowiada za tę paranoję


@Stallion45: a w życiu, ja jestem wielkim krytykiem tego cyrku ale skoro już jest i niewiele mogę z tym robić - to korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stko: Przeciwny ale uległy.. Terzz Ci powiem super śmieszny żart. Wiesz. Co jest najważniejsze w seksie od tyłu? Żeby zawsze być z tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) już możesz zacząć się śmiać xD