Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj minęły 3 tygodnie od rozstania. Po ponad 5 latach nakryłem mojego niebieskiego na zdradzie. Zarzekał się, że to pierwszy raz, że mnie kocha, że przeprasza i że wie, że jest #!$%@?, że to zrobił. Wyszedłem, nie mogłem tego słuchać. Świat mi się załamał. Po dwóch dniach spotkaliśmy się na rozmowę. Chciałem go wysłuchać, dowiedzieć się prawdy. I wtedy kolejny nóż w serce: zdradzał mnie od przynajmniej 3 lat.
Nie umiem sobie z tym poradzić, myśli wracają, wspomnienia wspaniałych chwil, wszystko miesza się z nienawiścią do niego, po czym karcę się za to, bo nadal go kocham. Był i jest miłością mojego życia. Najbliższa mi osoba oszukiwała mnie tyle czasu, zwodziła i bawiła się moimi uczuciami.
Straciłem wiarę w ludzi, w siebie, widzę ciemność.
#teczowepaski #zwiazki #milosc #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8d2bfd605297c54a62cfea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Przykro mi Mirku, że najbliższa osoba cię tak skrzywdziła. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zdrada to największe skur...stwo jakie można zrobić drugiej osobie w związku. Wiem, co czujesz i mogę cię zapewnić, że czas naprawdę leczy rany i masz szansę kiedyś poznać na swej drodze wyjątkową osobę, która otoczy cię miłością oraz troską. ʕʔ Tak jak ktoś tu napisał, daj sobie czas. To