Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@saakaszi: Pewien jestem, że takie osoby sprzeciwiające się aborcji ze względu na ciężkie wady płodu (podobne np do przedstawionych w załączonym obrazku) prędzej by się zesrały niż by miały urodzić takie dziecko i trzymać je przy życiu byle tydzień.
Trudno mi zrozumieć, jakim bezdusznym trzeba być, by zmusić kobietę do urodzenia w takiej sytuacji.
Pluję na takie osoby.
  • Odpowiedz
@saakaszi: nie rozumiesz że Bóg się smuci jak ktoś może dokonać wyboru ? Ok za tym nie może być tak że ktoś dokonuje wyboru niezgodnego z MOIM sumieniem !
  • Odpowiedz
@saakaszi: Tak z trochę innej beczki. Na Facebooku często udzielam się na grupie fotografów z całego świata. Kiedyś było ogłoszenie dla chętnych do pomocy przy obróbce zdjęć "małych aniołków"- tak to było opisane. Kliknęłam, żeby sprawdzić szczegóły... Wyświetliły mi się zdjęcia martwych wcześniaków. W ogłoszeniu chodziło o to, żeby "upiększać" te dzieci np. przez usuwanie krwi z kadru...
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Ja jestem konserwą i nie widzę dla tego żadnego, ani logicznego, ani moralnego uzasadnienia. To po prostu generator bezcelowego cierpienia - w szczególności dla matki i tego dziecka, ale także mniejszego cierpienia - ekonomicznego, dla wszystkich ludzi, którym państw zabierze w podatkach pieniądze na finansowanie tego obrzydlistwa. Każdy, kto przyłoży do tego rękę, ma powód do wstydu.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@saakaszi: ciom zabijać nie dzieci z wodogłowiem tylko dzieci PODEJRZANE o jakiekolwiek choroby genetyczne.
To jest 1 krok. Kolejnym jest dozwolenie mordowania dzieci do ostatniego dnia ciąży z byle powodu tak jak to teraz działa w stanie Nowy York w USA.
Kolejnym krokiem może być też mordowanie przewlekle chorych np. na boreliozę.

Wszystko w imię tego, by nie brać odpowiedzialności za swoje uczynki.

To jest ksiądz z ciąży bliźniaczej, którego matce
p.....k - @saakaszi: ciom zabijać nie dzieci z wodogłowiem tylko dzieci PODEJRZANE o ...
  • Odpowiedz
To zwykła nienawiść do kobiet


@saakaszi: Ta narracja to zwykły populizm według mnie. Kwestią jest i była fundamentalna wiara. Szczególnie ten argument mi się absurdalny wydaje, biorąc pod uwagę że pro-liferzy to w dużej mierze kobiety z kobietą przecież na czele.
  • Odpowiedz
Wszystko w imię tego, by nie brać odpowiedzialności za swoje uczynki.


@programista4k: Że co? Takie przypadki ze zdjęć to twoim zdaniem jakaś popieprzona wersja kary boskiej dla niewystarczająco mocno religijnych/grzesznych ludzi? O_o

@saakaszi: OPie, na przyszłość dawaj +18 do takich zdjęć OK?
  • Odpowiedz
@programista4k #!$%@? strasznie, to co napisałeś śmierdzi mi jakimiś foliarskimi teoriami o spiskach żydo-reptylskich, że mamy niby jakiś wielki tajny plan, który będzie tak bardzo rozszerzał aborcję aż dojdziemy do eugeniki. To #!$%@? prawda, bo w Polsce mamy tendencję wręcz odwrotną, w stronę skrajnego konserwatyzmu, czyli każdy kolejny krok idzie w stronę całkowitego zakazu aborcji nawet kosztem życia matki.

Cały ten post jest z resztą o aborcji w przypadku ciężkich wad płodu,
  • Odpowiedz