Wpis z mikrobloga

@Fako: Mogę iść oczywiście prywatnie na konsultację i pewnie tak zrobię, ale już operacji jeśli będzie potrzeba, prywatnie raczej nie zrobię :/
  • Odpowiedz
@deeprest: nie ma czegoś takiego jak "zapisy nie ruszyły" - muszą Cię zapisać w 2 tyg. i bliżej wizyty uściślić termin. Jeśli nie umrzesz oczywiście do tego czasu :D wtedy prawdopodobnie ap-kolce nie zadziałają i nikt nie wykreśli cię z listy oczekujących xDˣᴰ

edit: w sensie zapisać z dokładnością 2tygodni s tym 2020
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@deeprest: tak samo moja kuzynka zapisywała się do endokrynologa mając 17 lat. Terminy na za rok. Nie może zapisać się do dziecięcego bo będzie dorosła jak będzie termin ale nie może się zapisać do lekarza dla dorosłych bo nie jest dorosła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deeprest: pamiętam jak chciałem się zapisać na badania alergologiczne z krwi i mi wyznaczyli termin na rok w przód xD

Wykupiłem pakiet ubezpieczeniowy i zrobiłem z dnia na dzień prywatnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deeprest: pewnie używają lokalnego systemu informatycznego jak amms i nie została utworzona lista przez lokalnego informatyka do zapisów na ten rok. Oczywiście rejestracja może coś takiego zgłosić i raz dwa mogą zdobyć ale poo coo lepiej pacjenta #!$%@?
  • Odpowiedz
@deeprest: A my z różową płacimy 80€/rok składek (oczywiście wizyty u lekarzy płatne ale mamy wtedy zwroty) i jak poszedł różowej dysk to maraton neurolog>tomografia>neurolog>rehabilitacja załatwiliśmy w 4 dni, NFZ to jedna z największych porażek tego kraju
  • Odpowiedz
@deeprest Jak ja zapisywałam się na "pilną" rehabilitacje po złamanym nadgarstku, to usłyszałam termin na za 8 miesięcy. A sam lekarz zareagował na to w taki sposób "proszę dzwonić, czasem ktoś umiera w kolejce i wtedy termin się zwalnia" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wejszlo: jutro będę dzwonił, sporo czasu to zajmuje by się dobić, choć nie spodziewam się cudów ;)
@Basik22: To jest jedyna szansa pacjentów - koronowirus przetrzebi społeczeństwo i zwolni miejsca w kolejkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz