Wpis z mikrobloga

Panowie - jeżeli widzę stare zdjęcie samochodu z takimi oznakami korozji, a dzisiaj samochód bez grama korozji - to mam rozumieć, ze był szpachlowany?

I druga sprawa - korozja dokładnie w tych samych miejscach z obu stron samochodu - co może oznaczać? Siedział w wodzie?

Audi a3 8p 1.6 rocznik 2005 z gazem wycenione na 17 900 :)

#mechanikasamochodowa #blacharstwo #kupnosamochodu
Pobierz
źródło: comment_1603101332yKazZqQ5ftoDpWGkYIOSke.jpg
  • 71
@Funky__Koval: Te modele tak mają, podobnie jak wcześniejsze A3 czy A6 C5 - stoi woda pod listwami, zbiera się syf, brud, rysuje lakier i wdaje się korozja. Nawet jak zrobione to na chwile - prędzej czy później i tak wyjdzie na nowo. Najlepiej to jeszcze zanim pojawią się głębokie wżery zdjąć listwy, wyczyścić z dwóch stron, zabezpieczyć i w lakier, jak już jest poważnie jak na tym zdjęciu to za chwilę
@Harmideron: XDDDDDD jestes miekki, twoja psychika jest w rozsypce, piszesz smieci pod tematami na ktorych sie nie znasz a potem wyzywasz innych nie majac zielonego pojecia kim sa xDDDDDDDDDDD jestem takim patusem, ze ludzie o twojej pozycji spolecznej nie przychodza do mnie nawet po projekt, bo wiedza ze ich nie stac xDDDD
@Harmideron: napisalem ci ze jak #!$%@? wiesz to sie nie odzywaj xDDD w ktorym miejscu masz tu wyzwisko, ty natomiast odrazu zaczoles docinki, bo twoj umysl jest zbyt pusty aby merytorycznie kogos zgasic wiec odrazu wrzucasz sie w pozycje pasywno defensywna jak na wykopka przystalo xD