Wpis z mikrobloga

@Teutonic_Reich: Jako, że już doszliśmy do konkluzji, że to ja nie mam racji i ogólnie jestem w ciemię bity. Czekam na oświecenie z twojej strony. Co powinniśmy robić aby zmienić taką kolej rzeczy? Zakazać związków "międzyrasowych"? Zmusić p0lKe do wybrania rodowitego incela zamiast zdrowego, silnego, pięknego mokebe?
@Teutonic_Reich: Spoko ja nikogo nie zgłaszam. Z resztą co to zmienia skoro możesz w każdej chwili założyć nowe konto nic nie tracąc. To nie bank. Czyli same radykalne podejścia wchodzą w grę? Dlatego argumenty dobierasz tylko te które pasują do agendy żeby wyszło na twoje. Dyskusja to bardziej poszukiwanie prawdy, a nie zawody.
@g683933: Nawet to nie są argumenty tylko fakty rzeczywiste, a ty się denerwujesz bo atakuje twój światopogląd, więc ze mną dyskutujesz. Lubię denerwować ludzi takich jak ty. A co zmienią rzeczy które piszę? Może akurat przekonam odpowiednią osobę, która to przeczyta? Kto wie, może kiedyś się coś zmieni albo i nie.
@Teutonic_Reich: Trudno przywoływać argumenty gdy ktoś skacze prawie po wszystkich gałęziach ekonomii i socjologii tak żeby mu było na rękę z argumentacją. Dla przykładu argument o Ameryce Pd. nie bierze w ogóle pod uwagę problemu korupcji związanej z wytwarzanymi tam narkotykami. Więcej sensu miałoby porównywanie Ameryki Pd. z przed czasów eksportu kokainy ale wg. ciebie ten eksport (nielegalne działania) wynika z pomieszania ras tylko i wyłącznie.
@g683933: Na pewno nie ty mnie, ty mnie rozśmieszyłeś swoim poglądem że jesteśmy chowem wsobnym? A jak tam z tobą ojciec i matka polaki albo chociaż biali? Bo obawiam się że też możesz być z chowu wsobnego xd
@g683933: To lepiej znajdź sobie jakąś murzynkę żeby twoje dzieci nie były z chowu wsobnego. No tylko że to będzie trudne bo akurat kolorowi swoje kobiety trzymają dla siebie, ale powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@g683933: No jak część z nich kolonialiści brali siłą, a mężczyzn wybili albo zagonili jako niewolników na plantację gdzie umarli z przepracowania czy chorób, to chyba nie miały wyboru. Poza tym nigdzie nie pisałem że indianki wolą białych więc to nie do mnie chyba to pytanie tylko do OPa.