Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: Był kontr argument, że ta przestępczość nie wynika z koloru skóry a z biznesu narkotykowego więc rozpatrywanie kwestii przestępczości na tamtych terenach z pominięciem tego biznesu to cherry picking.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: @marcinpodlas8: Dobra panowie miło się rozmawiało. Na koniec zostawię was ze stwierdzeniem do przemyślenia. Świat ciągle się zmienia, nie ma nic stałego, kto się nie adaptuje ten umiera. Tak było od wieków. Mając tę wiedzę konserwatyzm wydaje się być myśleniem życzeniowym małego dziecka. Elo.
  • Odpowiedz
@g683933: a ten narkobiznes to kosmici z marsa rozkręcili. No i widzisz te 10% wystarczy żeby przy pierwszej lepszej okazji samochody w Paryżu płonęły. Poza tym dzieci imigrantów traktowane, które posiadają obywatelstwo są traktowane w statystykach jako Francuzi.
  • Odpowiedz
@g683933: Ciekawe, bo nie jestem konserwatystą. Ale już konserwatywni imigranci z bliskiego wschodu czy afryki ci nie przeszkadzają. Poza tym tak, świat się zmienia, tylko może ty będziesz ofiarą tych zmian, a nie my. ELO
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: We Francji zawsze protesty tak wyglądały. To inna mentalność, tak jak u Hiszpanów. To polak zawsze spokojny i pokorny. W Bogatyni też narkobiznes znikąd się nie wziął, a jakoś tam sami biali.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Według tego pana kartelowy narkobiznes wynika pewnie z faktu że akurat tam jest i nie ma w ogóle nic wspólnego z miejscowymi i ich mentalnością. Może polaków wina? XD No ale pan g683933 mówi że Polacy to mieszanka niemców i rosjan, więc wychodzi na to że narkotyki i kartele w ameryce południowej to wina niemców ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@g683933: hahah tak aż kartele z Meksyku i Kolumbii zaczęły trząść portkami taka im wyrosła konkurencja w Bogatyni hahaha dobry troll z ciebie poprawiłeś mi humor pod koniec dnia w pracy. Strefy no go w Szwecji też były od zawsze. Taka mentalność po prostu.
  • Odpowiedz
@g683933: hahah co typ odleciał. Nie wiem co to ma wspólnego z tym co napisałem i z czym się ze mną zgadzasz skoro nie napisałem ani słowa o religii, ale ok rozumiem urojenia lewakoidalne weszło motzno.
  • Odpowiedz
@g683933: Owoc twojego ukochanego mieszania genetycznego. Życzę ci takiego syna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, ja out bo nie będę na ciebie ani minuty dłużej marnował jełopie. ELO ( )
  • Odpowiedz