Wpis z mikrobloga

@g683933:
Chów wsobny dotyczy tylko najbliższego pokrewieństwa. Najzdrowsze dzieci rodzą się wśród kuzynów z trzeciej linni.
Różnorodność genetyczna? Nasze DNA w 60% to DNA banana. Doprecyzuj.
  • Odpowiedz
@Fennrir: " Naw, naw, naw, Brad. You cannot say that you like Pocahontas. The genocide of my people is turned into a cartoon musical? With a singing raccoon? I mean, think about it, Dog. The real story of Pocahontas is about a bunch of white boys who come to my land, bribe the corrupt Indian chief, kill off all the warriors and fuck the Indian princess silly. Would the white
certuz - @Fennrir: " Naw, naw, naw, Brad. You cannot say that you like Pocahontas. Th...

źródło: comment_1603109443ddcd1i2yDhSVW7Re4OtAwP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Co powinniśmy robić aby zmienić taką kolej rzeczy? Zakazać związków "międzyrasowych"?


@g683933: Nie, wystarczy że takie związki będą bardzo silnie ostracyzowane. Do tego stopnia, że kobieta oddająca się murzynowi, który i tak ją zostawi stanie się społecznym pariasem. Niestety jest to niemożliwe w obecnych czasach lewicowej propagandy.
  • Odpowiedz
@g683933: nie jest bo czarni po zamoczeniu kutangi się ulatniają i zostawiają brązowego kaszojada na utrzymaniu madki a raczej naszego systemu podatkowego i w przyszłości jakiegoś podczłowieka bez godności który taką latawice przygarnie.
  • Odpowiedz
@g683933: ustępują bo
a) obrzydza mnie myśl o stosunku płciowym z czarną kobietą
b) jeszcze bardziej obrzydza mnie myśl o kolorowym potomku. W pełni podoba mi się takie potomstwo jakie aktualnie posiadam czyli białe.
  • Odpowiedz
Ale brak czarnoskórych nie spowoduje aktywizacji seksualnej inceli. Oni są genetycznie skazani na nierozmnażanie się. Tak działa ewolucja. Najsłabsze geny odpadają.


@g683933: No i niech odpadają co mnie to obchodzi
  • Odpowiedz
@g683933: to, że nie chce w naszym kraju społeczeństwa wielokulturowego, które niesie za sobą ryzyko zmniejszenia się poziomu bezpieczeństwa publicznego. Poza tym porównujesz jakieś jednostkowe przypadki "sprowadzenia" sobie azjatki do masowej imigracji mas czarnych i beżowych "inżynierów". No, ale tak jak napisałem wcześniej jesteś trollem więc się nie dziwie.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Popatrz na wiki na temat demografii Francji. Przecież tam takie masy czarnych i beżowych się zwaliły. A ile? A tyle -> 10% to cała populacja imigrantów we Francji z tych 10% 46% to imigranci z Europy a 30% z Afryki. Faktycznie, MASA.
  • Odpowiedz
@g683933: populistyczne hasła to właśnie lewica głosi, że "hehe inżynierowie" przypływają. Zresztą jeden kolega wcześniej podał ci przykład poziomu przestępczości w ameryce południowej, ale oczywiście nie odniosłeś się do niego bo nie pasuje do narracji.
  • Odpowiedz