Wpis z mikrobloga

@g683933: Ty mi udowodnij że jest korzystna, bo jak na razie dałem argumenty które wskazują że nie jest to takie super, jak ci się wydaję. Poza tym mieszańcy mają problemy z samo identyfikacją oraz częściej występują u nich problemy psychiczne. W ogóle miałeś kiedykolwiek styczność z osobą mieszaną i dowiedziałeś się czy podoba się jej bycie mieszańcem czy tylko tak sobie gadasz bo tak ci się wydaje z twoich lewicowych pobudek?
T.....h - @g683933: Ty mi udowodnij że jest korzystna, bo jak na razie dałem argument...

źródło: comment_1603101719MkbBzsCWiA9aRs2BUNrrA5.jpg

Pobierz
@Teutonic_Reich: a szkoda szczempić ryja na rozmowe z randomem z neta który za argumenty ma bliżej nieokreślone statystyki i korelacje bez źródła. Kilka lat mieszkania w UK pokazało mi jak to działa od środka także znam perspektywę osoby mieszkającej w wymieszanej społeczności. Jest spoko, polecam.
@g683933: Ok. Widzę że nie masz żadnych argumentów i uważasz jak uważasz "BO TAK". Jakieś przykłady dajesz anegdotyczne, jak zwykle z własnego doświadczenia i w dodatku jest to wszystko przefiltrowane przez twoje poglądy, więc ty musisz mieć rację. Tak, ta rozmowa nie ma sensu.
@Teutonic_Reich: Sam zapytałeś o to czy znam osobę mieszkającą w takiej społeczności to masz odpowiedź. Sam ponadto nie przywołałeś rzeczowych argumentów więc przekleję twoją odpowiedź bo pasuje. Ok. Widzę że nie masz żadnych argumentów i uważasz jak uważasz "BO TAK". Jakieś przykłady dajesz anegdotyczne, jak zwykle z własnego doświadczenia i w dodatku jest to wszystko przefiltrowane przez twoje poglądy, więc ty musisz mieć rację. Tak, ta rozmowa nie ma sensu.
@g683933:

Ok. Widzę że nie masz żadnych argumentów i uważasz jak uważasz "BO TAK". Jakieś przykłady dajesz >anegdotyczne, jak zwykle z własnego doświadczenia i w dodatku jest to wszystko przefiltrowane przez twoje poglądy, >więc ty musisz mieć rację. Tak, ta rozmowa nie ma sensu.

Nawet sam odpowiedzi dla mnie nie umiałeś wymyślić i skopiowałeś co ja ci napisałem.
@g683933: Wciąż nie dałeś żadnego argumentu za, cały czas tylko zadajesz pytania i udajesz cwaniaka którym nie jesteś. Poza tym z moich wypowiedzi można znaleźć odpowiedź na zadane przez ciebie pytanie, ale to trzeba pomyśleć chwilę.
@Teutonic_Reich: Przecież mówię, że nic nie należy robić niech wolny rynek zweryfikuje. Co tu udowadniać, ewolucja i wolny rynek tworzy optymalne rozwiązania. Czyli nie wiesz jak ten moim zdaniem wyimaginowany problem rozwiązać, ok dziękuję.
@Teutonic_Reich: Całe szczęście ty jesteś prawdziwym wielkim intelektualistą z tagu patostreamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie to szczęście, że mamy takich wielkich myślicieli w społeczeństwie. Wybacz ten argumentum ad personam ale sam takowego użyłeś w stosunku do mnie.