Wpis z mikrobloga

@hetman-kozacki: No chodzi o te cała zajawkę ze maseczki nic nie dają i ze „zabierają mi moja wolność”. To podejście jest wręcz absurdalne, a co drugi wpis jest taki. Może i nie pomaga jakos bardzo ale w takiej Japonii noszą maseczki i jakos #!$%@? nie maja z tym problemu
@Conner Na kij się wypowiadasz jak nie masz pojęcia o sprawie. Nie noszenie zabiera wolność, a nakaz bez podstawy prawnej. Już nie wspomnę o głupich pomysłach kiedy je nosić.

Typowe kodziarskie myślenie, wpierw darcie japy w języku lewaków "Konstytucja", a potem spiskowanie z dyktatorem™ Kaczyńskim i niszczenie z nim praworządności w Polsce.
@Volki:
Specjalnie wspomniałem o tej Japonii, bo jestem pewny ze w Japonii tez nie ma najmniejszego przepisu odnośnie noszenia maseczek. Ludzie sami je zakładają jak są chorzy. A jak jest pandemia to już w ogóle...

Ale panowie szlachta z polski musza mieć swoje liberum veto #!$%@?
@Conner Gówno mnie obchodzi Japonia.

Kto będzie wyznaczał i gdzie jest granica łamania prawa?

SLD z PO już niszczą praworządność w Polsce. Czy granica już została przekroczona? A może można iść jeszcze dalej?

Możesz najwyżej zachęcać ludzi do noszenia maseczek, ale nie zmuszać ich do bezprawia.

Pomyślałeś o tym, że to niepotrzebnie jeszcze zwiększa patologię wydłużania się spraw sądowych.
@Conner: chodzi o to, że na złość mamie nie założą czapki o odmrożą sobie uszy. anie po dobroci, ani nakazami. nie bo nie. #!$%@? z innymi ludźmi, gospodarką i wszystkimi innymi problemami, nie założą maski bo nie. polska mentalność ¯\_(ツ)_/¯
@Conner: zyjemy w panstwie prawa wiec kazdy nakaz musi byc odpowiednio umocowany przepisem. Apele, zalecenie, twitter i tvn24 nie maja mocy prawnej.

A maski niestety nie dzialaja co potwierdzaja badania i raport WHO ktory stwierdza, ze maski maja znaczenie psychologiczne gdyz pokazuja, ze jest pandemia i zdejmuja troche stresu z ludzi bo kazdy moze "cos" zrobic w kwestii spowolnienia pandemii. A czy to cos ma sens to inna sprawa.