Wpis z mikrobloga

@HerlockSholmes: czy ten w białej koszulki to nie jest przypadkiem towarzysz "Czujny"? Ten który organizował marsze antycovidowe pod propagandę Rosyjską? Ten który dzwonił do prokuratury dlaczego pozwala na obrażanie Rosji? Członek organizacji kamratów wobec której kilku z członków toczy się postępowanie o szpiegostwo i przekazywanie informacji? Ten, który szarpał na ostatnim marszu poparcia Federacji Rosyjskiej dziennikarza?
@HerlockSholmes: nie trawię ani Grzesia ani Czujnego ale akurat w tym przypadku racja. Sąd to nie jest miejsce na taki wystrój. Niestety z taką samą zaciekłością powinni z każdego sądu pozdejmować krzyże i inne religijne artefakty ponieważ też to nie licuje z powagą sądu ale jak wiemy Grzegorz "Szczęść Boże" Braun tego nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i to jest powód żeby robić syf zarówno w sądzie jak i na ulicy? I sprzątać to będą biedne sprzątaczki bo Grzesiowi się coś przywidziało?


@agdybytak: ale co się przywidziało? Choinka jest autentyczna w autentycznym budynku sądu - jeden z najwyższych państwowych instytucji. Protesty też robią chlew ale służą wyższym celom :-)
i to jest powód żeby robić syf zarówno w sądzie jak i na ulicy? I sprzątać to będą biedne sprzątaczki bo Grzesiowi się coś przywidziało?


@agdybytak: Ledwo wczoraj oglądałem na YT typa co za koszty sądowe przyniósł niczemu winnej kasjerce PIĘTNAŚCIE KILOGRAMÓW drobniaków do wyliczenia na 750 zł. To samo 'miłosierne' podejście do ludzi.
Nie jest powód. Ta choinka w ogóle nie powinna się tam znajdować, albo sędziowie niech przestaną chrzanić o apolityczności, bo nie są apolityczni.


@Blaskun: bombki LGBT i z napisem konstytucja, w jakim mieście ten sąd, w pcimiu dolnym xD?

Swoją drogą jeśli są tam też symbole religijne to Braun to samo powinien zrobić, czego pewnie nie zrobi bo jest katooszołomem
@HerlockSholmes: tak czy owak to niszczenie mienia. Mam nadzieję, że ku odbiorą immunitet i dostanie wyrok. To, że jest posłem nie znaczy, że jest ponad prawem. A tak się zachowuje. Szczerze on najbardziej mi przypomina Palikota. Też robił happeningi polityczne i lubił szokować. Tyle, że jak Palikot wymachiwał dildo to zwracał uwagę na problem molestowania policjantek przez kolegów, a nie bombek, które mu się nie podobają.
Szuria szurią, ale ponoć sądy są niezawisłe i apolityczne, a jak widać w tym przypadku nie do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przykro mi ale @Blaskun ma rację - w sądzie czy szkole nie ma być ani krzyża ani LPG ideologiczno-neoreligijnych symboli.