Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jakim cudem gościu na profilu ma zero znajomych, puste informacje, brak zdjęcia i tylko jeden post z 12tys lajków i 10tys udostępnień? Mi to wygląda jak jakiś sztucznie rozpromowany fejk. Wczoraj Mirek @Bogaty_grubas przekleił treść tego wpisu. Mireczku mógłbyś powiedzieć jakim cudem na niego wpadłeś?
https://www.wykop.pl/wpis/52843445/kto-umrze-to-umrze-i-trudno-wlasnie-wrocilem-do-do/

#covid19 #koronawirus #medycyna
aklamot - Czy ktoś może mi wytłumaczyć jakim cudem gościu na profilu ma zero znajomyc...

źródło: comment_1603019909hLqORml59OrAROCrBLgGau.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@komw: może ja nie jestem jakimś social media ninja, ale sory - to jest niemożliwe, żeby prywatny profil zrobił takie przebicie jednym dobrym postem.
  • Odpowiedz
@komw: ok czyli gościu ma wielu znajomych i zdjęcia ale tego nie widzę bo nie jestem w jego znajomych tak? Nawet jeśli to nie tłumaczy to zasięgów posta. Czy ma tak dużo znajomych? Ja szukam wyjaśnienia bardziej prawdopodobnego - np. że jego post został udostępniony na jakiejś większej stronce?
  • Odpowiedz
@martyrologia: znalazłaś właśnie info o takim lekarzu, ale skąd wnioskujesz, że profil jest legitny? Skoro nie ma nawet swojego zdjęcia - tylko zdjęcie torby. Może ktoś założył ten profil pod imię i nazwisko prawdziwego lekarza - co za problem?
  • Odpowiedz
  • 4
@aklamot jprdl.. dalej nie ogarniasz że ma prywatny profil i nie widzisz zarówno jego zdjęć, postów, informacji o nim i jego znajomych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aklamot: no to odpowiadam:
Chwytliwy, trafny, niegłupi post dotyczący bieżącej sytuacji, wpasowujący się w myślenie wielu ludzi zarówno znajomych jak i nieznajonych
  • Odpowiedz