Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gaming #gry

Mam podkładkę Savio. Niestety trzymam myszkę tak że czasami szoruje nadgarstkiem o podkładkę. Czy droższe produkty (np. Logitech, SteelSeries) są bardziej gładkie w dotyku? Czy warto ładować w nie kasę (100-200zl za podkładkę na całe biurko to jednak sporo, za Savio dalem 30zl)? Jeśli wymieniać bardziej skłaniałbym się do Logitecha bo mam ich myszkę (g403, bardzo fajna, polecam). Ma ktoś porównanie tania/droga podkładka?
  • 9
@szmichal: To wszystko to jedno i to samo. Płacisz za logo firmy. Żadna z tych gamingowych firm nie opracowała żadnej nowej technologii tylko maja podwykonawcę, który im te podkładki produkuje i oznacza ich logo. To wszystko. Nie ma żadnej innowacji w tych podkładkach. Cienki materiał poliestrowy i pianka gumowa.
@kidi1: co do innowacji, Logitech opracował podkładkę z bezprzewodowym ładowaniem także coś tam się dzieje. A porównywałes kiedyś podkładki tania/droga? Dzięki za info
@szmichal: Tak. miałem podkładki z biedronki za 9,99 i Razera za 49,99. To samo tylko inny kolor. Miałem też tańsze, te różniły się tylko tym, że nie miały szwy na krawędziach. Mysz optyczna teraz po wszystkim pojedzie. wystarczy, że to nie odbija światła.
@szmichal ... czy warto ładować kasę to nigdy nie wiadomo
przede wszystkim podkładki jednak różnią się między sobą
druga sprawa to jaką masz mysz
a trzecia do jakich gier wykorzystujesz ten zestaw
są podkładki na których lepiej się gra powoli a są podkładki na których lepiej się gra szybko
więc w ciemno nie można powiedzieć że na podkładce firmy x i myszce y będzie ci się grało bardzo dobrze a na podkładce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmichal: @kidi1: #!$%@? xD

Nam Razer Goliathus od jakiś 8 lat(dałem wtedy jakiś 80 zł) i jest w dobrym stanie, gówno z biedronki, czy jakieś reklamowe, marki krzak rozpadają się w kilka miesięcy od samego patrzenia, nie mówiąc o komforcie z korzystania z takiej porządnej, dużej (mam opcję medium) i jakościowej podkładki w porównaniu do takiego syfu za 20/30 zł.

I nie jestem fanboyem to mój jedyny produkt tej marki