Wpis z mikrobloga

Wygląd wpływa na to jak odbiera się nasze zachowanie. Przypomniała mi się sytuacja z dawnych gimnazjalnych lat, gdzie zachodziło pewne ciekawe zjawisko. Na początku 1 klasy dwóch chłopaków lubiło sobie żartować w klasie itp. Jeden z nich może nie był chadem, ale był najwyższy w klasie, umięśniony, taki normik wysokiego poziomu, ogólnie najbardziej męski z całej klasy, drugi chłopak był chudzielcem z brzydką szczęką i pryszczami na mordzie. Jak myślicie, który był duszą towarzystwa i facetem z humorem, a który błaznem ? No wiadomo, ten w miarę przystojny jak opowiedział choćby najgłupszy żart, albo tylko powtórzył zdanie nauczyciela z inną intonacją, albo po prostu powiedział słowo dupa, to cała klasa w śmiech, jak ten brzydal coś powiedział, to zdziwione miny i atak ze strony nauczyciela i teskt "o mamy klasowego błazna", mimo iż dzień wcześniej ten przystojny robił gorsze rzeczy i opowiadał sprośne rzeczy. Przystojny był żartownisiem, duszą towarzystwa, ten brzydki był uznany za klauna.

#blackpill
#redpill
##!$%@?
#stulejacontent
#incel
#chad
#chadowezycie
#chadstories
#harlekinydlaprzegrywow
#przegryw
#blackpillraw
#bluepill
#goldpill
#whitepill
#shaminggenetyczny
  • 18
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Sam kiedyś miałem podobną sytuację w podstawówce, dobrze się uczyłem,starałem się wywrzeć dobre wrażenie na innych i oczywiście byłem wyśmiewany ze względu na niski wzrost i brzydki wygląd.W technikum,kiedy urosłem i doznałem maskulinizacji twarzy,a także poprawiłem sylwetkę nagle zacząłem być lepiej odbierany.Mimo wszystko nie żałuję,bo gdy dzisiaj widzę osoby,które mnie wyśmiewały sam często ledwo powstrzymuje się od śmiechu.
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Dodajmy, że najbardziej agresywni i bezlitośni dla słabszych byli oskarkowie, szukając nieustannie swojej pozycji w grupie. Chady nie, chady nie musieli raczej nic udowadniać, zajmowali się swoimi chadowymi sprawami typu sport czy podrywanie dup.
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: dokladnie tak jest bylo i vedzie bo ludzie to zwierzęta. Dlatego ja zawsze ciesze sie jak wybuchaja wojny bo wtedy troche tej zarazy ubedzie na planecie ziemi.
Zwierzeta niby takie prymitywne ale pod wieloma wzgledami nas przescigaja.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Mało który mnie poznaję,ale jeśli,któryś kozaczy np. do słabszych,czy coś to wtedy interweniuje.Kilka lasek,które mnie wyśmiewały olałem kiedy chciały mnie poderwać,wiele z nich same wyrosło na straszne paszczury i jedyne co im pozostaje to związek z beciakiem,kukoldem ( ͡ ͜ʖ ͡) .
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: ale przecież to wpajane jest ludziom od maleńkości.
W bajkach i baśniach głowni bohaterowie zawsze są mili i piękni, a czarne charaktery - brzydcy, nieraz zdeformowani.
Tak było od dawien dawna wszędzie i zawsze...
  • Odpowiedz