Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 475
Szanowni Państwo

Chciałbym publicznie przeprosić za komentarz jaki opublikowałem na początku epidemii, nie jestem zadowolony z tego rządu, oczekuje na ostracyzm i lincz na mojej osobie.

Przyznaję się też, że powierzchownym spojrzeniem oceniłem zpyt pochopnie działanie rządu, które po czasie okazało się być tylko iluzją działań związanych z walką z epidemią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozdrawiam
@iErdo

#koronawirus #polska #bekazpisu #bekazpodludzi #wykop

iErdo - Szanowni Państwo

Chciałbym publicznie przeprosić za komentarz jaki opublikow...

źródło: comment_1602966942i6T6vpoNpVKfyU2nooZsJy.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@iErdo: Ciągle muszą równoważyć #!$%@?ą służbę zdrowia z rachunkiem ekonomicznym, niestety prawdopodobnie będziemy mieli tragedię gospodarki i tragedię zdrowotną równocześnie. W dobrych czasach zamiast inwestować kasę w np. służbę zdrowia, infrastrukturę czy innowacje to sobie to przejedliśmy. No ale Kaczyński będzie wspominany jak Gierek
  • Odpowiedz
@iErdo: Zawsze i wszędzie pluj na PIS i ich polityków - bo to szumowiny i złodzieje.
Wtedy nigdy nie będziesz musiał przepraszać i czuć się jak kretyn.
  • Odpowiedz
niestety prawdopodobnie będziemy mieli tragedię gospodarki i tragedię zdrowotną równocześnie.


@iamthewalrus: bo tak bedzie. wybralismy tragedie gospodarki a tragedie zdrowotna dostaniemy w zestawie bo ludzie wymagajacy leczenia beda ale za co ich leczyc to juz nie bedzie
  • Odpowiedz
@BrockLanders: tak dobre, że ich skutki widzimy dzisiaj i dobrze powiedziałeś, na tamten czas, ale decyzje podejmuje się z myślą o jutrze, czego nie było w ogóle
  • Odpowiedz