Wpis z mikrobloga

Moje życie zmieniło się o 360 stopni celsjusza kiedy ogarnąłem, że ziemniaki na placki da się w blenderze ogarnąć a nie #!$%@?ć się na tarce. Od kilku dni jem tylko placki ziemniaczane na różne sposoby.

Podaję kolejność jak na zdjęciu od dołu:

- tortilla wysmarowana sosem do hamburgerów od roleskiego (oni tego nawet nie sprawdzają)
- sałata
- bekon
- gouda
- placuszek ziemniaczany
- jajecznica
- gouda

I jest #!$%@? w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #gotowanie #gownowpis
Qbol69 - Moje życie zmieniło się o 360 stopni celsjusza kiedy ogarnąłem, że ziemniaki...

źródło: comment_1602954175Nourr74NDwbjQBftO6VuN5.jpg

Pobierz
  • 12
- tortilla wysmarowana sosem do hamburgerów od roleskiego (oni tego nawet nie sprawdzają)


@Qbol69: kto i czego nie sprawdza?

- tortilla wysmarowana sosem do hamburgerów od roleskiego (oni tego nawet nie sprawdzają)

- sałata

- bekon

- gouda

- placuszek ziemniaczany

- jajecznica

- gouda


@Qbol69: dziwne połączenie panie OP. Ja jadam same placki, placki z cukrem, placki z dżemem, placki z sosem np. pieczarkowym, placki z gulaszem.
@Qbol69: ostatnio miałem taką myśl aby sprawdzić taką opcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co prawda na razie gotuje masowo papitas i sajgonki, ale jakbym był szlachcicem, to ziemniak byłby w moim herbie, więc chyba spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reiter: nikt nie sprawdza tego, że sos do hamburgerów wykorzystuje się w innych daniach
@Koshnei: prosta droga do znienawidzenia jakiegoś dania xD tak samo mam z tostami i pizzą. Robię przez tydzień a potem 3 miesiące nie mogę na to patrzyć. Ostatnio zrobiłem ~8L rosołu i jadłem go tydzień. W tym roku już nie popatrzę nawet na rosół xD
@Bekoski: w moim jutrzejszym będą
@lunga: @dyniel: zwykły