Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradźcie co zrobić z taką sytuacją w pracy... Jest chłopak, trochę flirtowaliśmy razem, ja się bardzo zauroczyłam, on po mowie ciała też wyglądał na zainteresowanego mną. Jednak nie szło za tym nic więcej, nie dążył do kontaktu ze mną (tylko ja coś tam inicjowałam), mimo, że mamy wspólne tematy, bo robimy razem projekt. Oficjalnie dałam sobie spokój, zauroczenie już mi prawie przeszło i się z tego cieszę, natomiast zaczęło się to przeradzać w nienawiść do tej osoby (zawsze tak mam po odrzuceniu). Mamy miłą atmosferę w pracy, nie chcę, żeby były teraz jakieś kwasy przeze mnie, ale naprawdę irytuje mnie obecność tego człowieka, tym bardziej, że siedzi w pokoju obok i codziennie go słyszę. No i jeszcze te wspólne projekty...
Zmiana pracy nie wchodzi w grę.
#pracbaza #nibieskiepaski #rozowepaski #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8ac363605297c54a62cbd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Aż mi się przypomniało jak straciłem wszystkie dobre znajome przed laty, bo im się coś ubzdurało. Nic nie skłania kobiet tak bardzo do nienawiści jak odrzucenie ich nachalnych zalotów. Co gorsze po latach człowiek się jeszcze dowiaduje jakich głupot nawymyślały na jego temat. W zasadzie jeżeli to możliwe to lepiej wykorzystać i porzucić w lesie szkoda, że człowiek tak późno to zaczyna rozumieć oraz, że przez całe jego życie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak można nienawidzić kogoś kto tak na dobrą sprawę nic ci nie zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°) rozumiem że nie masz ochoty się z nim przyjaźnić czy nawet kumplować, serio rozumiem również zranioną dumę ale nienawiść? Serio?
Olej go na tyle ile możesz, pracuj rób swoje i tyle
  • Odpowiedz
Sporo facetów też tak robi, niestety.


@ProResHq: Więc co OPka jest usprawiedliwiona? JA móię o swoich doświadczeniach, sam na kobietach nigdy się nie wyżywałem, jednak w drugą stronę - bardzo często.
  • Odpowiedz
Gorzej wam? xD
Opka wie, że to niewłaściwie odczucie i chce coś z tym zrobić. Po co to wyzywanie od debili? xD

Jeden normalny @ProResHq z sensowną poradą.

Opko, albo rozmowa z kimś, kto pomoże Ci się uporać z poczuciem własnej wartości albo terapeuta to chyba najlepsza opcja. No i czas plus nie podsycanie tych negatywnych uczuć do chłopca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prnppp: nie, po prostu nie będę robić kwasu w miejscu w którym mieszkam i chce zachować profesjonalizm w pracy xD
Oskarżanie o przegrywa zwykle jest domeną kogoś z niską samooceną
  • Odpowiedz