Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradźcie co zrobić z taką sytuacją w pracy... Jest chłopak, trochę flirtowaliśmy razem, ja się bardzo zauroczyłam, on po mowie ciała też wyglądał na zainteresowanego mną. Jednak nie szło za tym nic więcej, nie dążył do kontaktu ze mną (tylko ja coś tam inicjowałam), mimo, że mamy wspólne tematy, bo robimy razem projekt. Oficjalnie dałam sobie spokój, zauroczenie już mi prawie przeszło i się z tego cieszę, natomiast zaczęło się to przeradzać w nienawiść do tej osoby (zawsze tak mam po odrzuceniu). Mamy miłą atmosferę w pracy, nie chcę, żeby były teraz jakieś kwasy przeze mnie, ale naprawdę irytuje mnie obecność tego człowieka, tym bardziej, że siedzi w pokoju obok i codziennie go słyszę. No i jeszcze te wspólne projekty...
Zmiana pracy nie wchodzi w grę.
#pracbaza #nibieskiepaski #rozowepaski #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8ac363605297c54a62cbd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 56
  • Odpowiedz
@Czeski-: Właśnie ziomek to nie jest troll, a może podchodzę do tego tak emocjonalnie, ponieważ mimo że to może być prowo, to mimo wszystko jest to bardzo prawdopodobna sytuacja.
Mi jednak różowa kawałek życia tak zniszczyła... aż musiałem się zwolnić, więc wiem co to znaczy zawiedziona kobieta.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jak mężczyzna zostaje odrzucony i nie będzie potrafił sobie z tym poradzic - O KURA JAKA WTEDY JEST NAGONKA KOBIET NA TAKIEGO TYPA XDDD

kobieta cię oleje ? TY #!$%@? OGARNIJ SIĘ, NIKT NIE MA OBOWIĄZKU SIĘ Z TOBĄ RUCHAĆ

mężczyzna oleje kobietę? #!$%@? #!$%@? JAK ON ŚMIAł, NIECH ZDYCHA W CIERPIENIU XDDDDD
  • Odpowiedz
sam lubię pokokietować takie grube pasztety i odrzucić. Dodaje mi to dużo poczucia własnej wartości.


@bombillawmaterowodawtermosie: Stary, właśnie pasztet to jeszcze nie jest najgorszy, bo przyzwyczajony do odrzuceń.
Mnie podrywała taka #plodnajulka 8/10, ale głupia jak but, najpierw to w ogóle nie mogłem przyjąć do wiadomości że mogę się jej podobać. Jak zobaczyła, że ja po prostu lubię sobie tak poflirtować ze wszystkimi dziewczynami z firmy (jestem ogółem
  • Odpowiedz
@Egribikaver: a propos zemsty. Kiedyś ziom wpadł do mnie z kumpelą jego dziewczyny. Dziwiłem się czemu mi ciągle komplementuje, bo ja taki średni brudas metalowiec, tyle że schludny. Ona super sztuka, szpile, skórzane spodnie, lux figura, lecz IQ tyle co Sasin milionów #!$%@?ł, czyli 70. Po gościnie kumpel dzwoni, że chyba się we mnie sam zakocha tyle się od niej po drodze nasłuchał. Oczywiście co trzecie zdanie "jaki on samodzielny,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O co ci chodzi? Chłopak był miły, ubzdurałaś sobie, że jest tobą zainteresowany a teraz cię irytuje bo cię rzucił? Mimo, że wasza znajomość to nigdy nie było nic więcej niż rozmowy w pracy :O
Wg tego rozumowania to mnie rzuciło w robocie kilkadziesiąt kobiet i facetów, jak ja się mam w poniedziałek w robocie pojawić.
  • Odpowiedz
@Egribikaver: w tym rozdziale mojego życia mój przyjaciel zdał egzamin z przyjaźni na 6! Podczas popijawki w garażu u kolegi, rzeczona dziewczyna chciała uderzyć ze mną, półprzytomnym (pijanym) w ślinę. Z perspektywy naocznych świadków wyglądało to tak:

Przez tylną szybę widać było ją miziającą mnie po brodzie, ciągnącą moją twarz ku swojej. Kiedy prawie dopięła swego i już chciała mnie pocałować, cały samochód zaczął się bujać jak #!$%@?. Mój przyjaciel,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

zauroczenie już mi prawie przeszło i się z tego cieszę, natomiast zaczęło się to przeradzać w nienawiść do tej osoby (zawsze tak mam po odrzuceniu)


(99,9% kobiet tak ma po odrzuceniu/ignorowaniu) ( ͡º ͜ʖ͡º). I tak właśnie Mirasy wygląda (współ)praca z kobietami. Ogólnie - NIE POLECAM.
  • Odpowiedz
PijanyProgramista: Notujcie panowie, szczególnie młode pistolety, bo to generalnie głównie wasza sprężyna, że zaczynacie romanse lub inne podrywy w pracy - jak mawiali sumeryjscy elektrycy:
"Gdzie się uczysz i pracujesz, tam i #!$%@? nie wojujesz"

Zapiszcie to w zeszyt i zapamiętajcie.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz