Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: może być, tylko flipper nie kupuję mieszkania dla siebie tylko pod sprzedaż. Więc zwyczajnie wprowadza ludzi wblad i gra na emocjach ludzi starszych. A tym gardzę.

Natomiast patologia polega na tym, że dodatkowo sztucznie tworzą deficyt mieszkań na rynku i dodatkowo nakręcają ceny. A 90% ich remontów jest robionych po taniości i i tak będzie musiała być #!$%@? w przeciągu paru lat żeby wymieniać instalacje. Więc nie wnoszą kompletnie nic,
@MilionoweMultikonto: bawi mnie twoja głupota. Pośrednik nie tworzy popytu, on go wykorzystuje.

Starszy pan nie dostanie więcej bo flipperzy nie płacą więcej niż wynosi cena rynkowa. Bo gówno by zarobili. Ba, te karteczki i udawanie małżeństw jest właśnie po to robione, żeby temu starszemu człowiekowi łatwiej było się rozstawać ze swoim m. I żeby łatwiej było z nim gadać "bo wie pan ciężkie czasy teraz dla rodzin, mieszkania drogie, życie ciężkie,
@kofey: moja głupota? W przeciwieństwie do Ciebie świetnie rozumiem Twój punkt widzenia, a rozmowa miała na celu wskazanie Ci błędów w Twoim rozumowaniu.

Wiesz dlaczego nie jestem fliperem? Bo jestem bogaty, nie muszę łazić na spotkania ze starymi ludźmi żeby odkupić od nich mieszkanie które jest potrzebne tym którzy bardziej potrzebują tego mieszkania. Nie muszę marnować czasu na remonty cudzych mieszkań, nie muszę robić nic i nadal będę stał hajsem.

A
W przeciwieństwie do Ciebie świetnie rozumiem Twój punkt widzenia, a rozmowa miała na celu wskazanie Ci błędów w Twoim rozumowaniu.


@MilionoweMultikonto: nie, tobie się wydaje że rozumiesz mój punkt widzenia a zamiast pokazać błędy rozumowania popisałeś się jedynie brakiem zrozumienia tematu i mechanizmu działania pośrednictwa.

Natomiast reszty wysrywu to nie chce mi się nawet komentować. Mieszkania, które stałyby puste - kolejne xD.

Bo jestem bogaty,


@MilionoweMultikonto: Mati wstawaj, zesrales się...
tobie się wydaje że rozumiesz mój punkt widzenia


@kofey: czy poważnie uważasz że nie rozumiem tego że starsi ludzie chcą jeszcze na starość zrobić coś dobrego? Że widzą jak młodym jest trudno utrzymać rodzinę w tych czasach tak aby dzieci mogły się w spokoju rozwijać? Że często starsi ludzie są samotni, albo nie udało im się stworzyć rodziny, że oddając za pół ceny to mieszkanie młodej parze chcą poczuć że są