Wpis z mikrobloga

@Imperator_Wladek: e no to lekka przesada, nie wygląda przecież jakoś tragicznie to raz - tak jak mowilem - myslalem ze sciela sie na lyso, nosi kolczyk w nosie i tatuaze, ale no k---a... a dwa no wiecznie nie będzie słodką dziewczynką, bo lata lecą xD. Ubiór też może być formą ekspresji jej bogatego i specyficznego wnętrza. Artyści tak mają

że nie maluje brwi i nie goli pach


no to troche
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: no wlasnie a co ma sie przejmowac. Widac ze ona zyje pełnią zycia nie przemując się niczym i czerpie ze wszystkiego 100% radosci. Takich ludzi trzeba a nie sztucznych, robiących coś pod publikę / dla wyświetlen, kasy czy czego tam jeszcze
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: jakby miala byc moja dziewczyną to ok, przyczepię się do niegolenia pach czy co tam jeszcze, ale cieszy mnie ze tacy ludzie w muzyce są i słuchajac chociazby jej wywiadów w smutny jak p---a dzien od razu humor sie poprawi
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: @RJ45: kurde wszystkie te akustyczne kawałki co mi sie podobaja to są z tego poprzedniego o albumu o demonach. Jutro obczaje coś z nowego, mam nadzieje tez siądzie. A cos tam dłubie nad nową płytą czy nie wiadomo?
  • Odpowiedz
@danter: tak siadł, że wystarczyło raz posłuchać, aby polubić.
Jeśli chodzi o wygląd to mi jest to obojętne, ponieważ ja ją słuchałem a nie oglądałem.
A jeśli chodzi o muzykę to nie wiem o co im chodzi. Utwory są inne niż z pierwszej płyty, ale chyba o tu chodzi, że albumy większości twórców się różnią od siebie.
A i uważaj na Animal w szczególności w wersji studyjnej. Nie każdy to
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Słuchałem Animal i nic odrzucającego tam nie napotkałem, wręcz przeciwnie całkiem przyjemne - no moze troszke bardziej popowe

Utwory są inne niż z pierwszej płyty, ale chyba o tu chodzi, że albumy większości twórców się różnią od siebie.


dokładnie, jechanie na tym samym patencie nigdy zadnemu twórcy nie wyszło na dobre. Wtedy to dopiero hejty by sie posypały. Widac ze sie rozwija i oby tak dalej. Ludzie jak ludzie
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: @RJ45: raportuje po paru dniach - tak wsiąkłem ze ja p------e. I najlepsze jest to ze cały czas odkrywam "najlepszy jej utwór" - wczesniej the seed było takie 'meh' a teraz mnie po prostu zgniata, tak samo ten nowy exist for love. wczoraj katowałem i oglądałem reaction videos... Talent, oby sie nie zepsuła
  • Odpowiedz
Słuchałem Animal i nic odrzucającego tam nie napotkałem, wręcz przeciwnie całkiem przyjemne - no moze troszke bardziej popowe


@danter: @Imperator_Wladek: Cały płacz o Animol wynikał z tego, że był to pierwszy singiel który zwiastował coś czego wszyscy się po cichu obawiali, transformację z malutkiego diamentu w otchłaniach muzycznego mainstreamu za co pokochała ją jej specyficzna publika, w utarty i powielany w kółko do znudzenia produkt nastawiony na szeroką
  • Odpowiedz
@danter: A co do tego, że jej o------o. Kiedyś po prostu nie eksponowała swoich przekonań i ideologii. Często dzieliła się za to swoimi przemyśleniami, bardzo z resztą mądrymi. Zawsze z szacunkiem się odnosiła do natury, życia, ludzi. I to się nie zmieniło ale od niedawna mocniej zaczęła się angażować w jakieś lewicowe inicjatywy- zwierzaczki, vege, prawa kobiet, kolorowi, lgbt itd. Ubierać się zawsze dziwnie ubierała no ale ewoluowała pod tym
  • Odpowiedz