Wpis z mikrobloga

Wykopki!

Podajcie swoje typy filmów na Helloween. Tylko nie takie które już każdy widział typu Krzyk, Szczęki, Ring czy Obcy tylko takie które raczej nie są popularne, ale warte polecenia. Ogarnie sie fajna lista

Ja bym powiedział trzy... W kolejności od najsłabszego - Prima Aprlis (macie za darmo na CDA https://www.cda.pl/video/517502f6) który co prawda trąci myszką (1986 rok) ale ma fajny twist i jest w klimacie starych slasherów - wart obejrzenia przez fanów gatunku.
Drugi to już nowoczesny thriller z Michelle Pfeiffer i Harrisonem Fordem (o dziwo mało znany) i to już film dla każdej pary na kanapowe oglądanie - będzie przytulanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) trailer dla przypomnienia
I trzeci film dla którego tworzę wpis to Lake Mungo i tu czym mniej wiesz tym lepiej dlatego jeśli ktoś nie jest zdecydowany czy go robię w wuja czy nie to niech obejrzy recenzję Stuckmanna - też bezspoilerowa.

Miłego oglądania!

#helloween #horror #film #filmy #lista i ściągam speców z #ogarnijkadr #filmnawieczor #ogladajzwykopem
WLADCA_MALP - Wykopki! 

Podajcie swoje typy filmów na Helloween. Tylko nie takie k...

źródło: comment_1602879841GzvhDL7IhazQY5sMy93F5V.jpg

Pobierz
  • 15
@WLADCA_MALP:
Coś, Sinister, Midsommar, Dziedzictwo - Herditary, Suspiria (orginał), Dziewiąta sesja,Teksańska masakra piłą mechaniczną (orginał i remake), Klątwa Ju-on, Martwica mózgu, Blair Witch Project - jedne z moich faworytów.
Coś, Sinister, Midsommar, Dziedzictwo - Herditary, Suspiria (orginał), Dziewiąta sesja,Teksańska masakra piłą mechaniczną (orginał i remake), Klątwa Ju-on, Martwica mózgu, Blair Witch Project - jedne z moich faworytów.


@Heretykel: wszystko WIDZIAŁEM... miały być mało rozpoznawalne horrory a nie OKLEPANE
@WLADCA_MALP: "1408", "W paszczy szaleństwa", "28 dni później"? Podejrzewam, że te wszystkie widziałeś, ale nie były wymienione wcześniej, a bardzo je lubię, więc podałem :).
Z tych popularniejszych, ale bardziej klasycznych, dodam oczywiście jeszcze "Koszmar z ulicy Wiązów", "Piątek 13-go", "Hellraiser", "Omen" albo "Haloween", ale to takie klasyki, że nie wiem kto tego nie oglądał.

"Christine", "Shocker", "W Mroku pod schodami", "Carrie", "Dzieci kukurydzy", "Smakosz" - jest jakaś szansa, że czegoś