Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devandal: kurde to u mnie lipa, mega mało pamiętam tylko jakieś tam wybrane momenty (dobre i złe żeby nie było)

Ale fakt zawsze mówiłem że mam dobrą pamięć ale krótką ¯\_(ツ)_/¯
@venom_ra: Nie no ja tez momenty ale troche ich jest. Zawsze ze kazdym momentem wiaze sie jakas historia i emocje, im wieksze tym lepiej pamietam. Ale co by nie mowic z checia bym sie cofnal w czasie, to by bylo cos ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Winsomegirl: no sam też bym się nie obraził gdyby tematy były luźniejsze ale co zrobisz, chyba tak po prostu wygląda dorosłość. Żeby nie było bombelki są fajne, fajnie też byłoby mieć swojego ale kurde strasznie to nudnie się wydaje kiedy wszyscy na około tylko o tym :p
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Winsomegirl: @devandal: w sumie jak teraz pomyślę to faktycznie tylko pamiętam to gdzie były największe emocje, mało ich było w takim razie przez 6 lat hah

@Bajaderka_Z_Ryby: u mnie tak, że pamietam to co chce pamiętać i jakoś podświadomie wiem że mi się to przyda w dalszym życiu, np praca: pamiętam ustawienia z przed 7lat ale nie pamiętam dowcipu/zagadnienia co mi wczoraj kumpel powiedział

Dziwny system ((oo)