Wpis z mikrobloga

#tibia
Panowie nie wiem co się #!$%@?ło wczoraj. Koleś zaprasza mnie na teamhunta mówię spoko mogę iść tylko dostęp na Spectre potrzebny ale to ponoć dwie minuty roboty. Idę z nim do Carlin na północną bramę postępuje zgodnie ze wskazówkami z linka odpal pięść wciśnij E i rzuć ten ogien we wskazane miejsce. Schodzę na dół zobaczyć czy mogę już otworzyć drzwi a tu white skull myślę WTF za chwilę Red skull WTF za chwilę wpadają trzy osoby i leżę. Respawn w temple bez ekwipunku w mojej głowie tysiące pytań ani jednej odpowiedzi ? Do gry wróciłem po 15 latach i w ciągu pięciu minut straciłem ochotę na grę.
Pobierz K_eM1 - #tibia
Panowie nie wiem co się #!$%@?ło wczoraj. Koleś zaprasza mnie na teamh...
źródło: comment_1602832136Pgn5VE9YFhI9wD0nBehypH.jpg
  • 10
@NagiMiecz spotkałem przez te trzy miesiące samych pozytywnych ludzi więc nie sądziłem że ktoś może próbować jakiś oszustw :D zważywszy że się z nim normalnie gadało.
@Vadzior nie grałem w tą grę kupę czasu więc wdrażam się dopiero co się pozmieniało dodatkowo dostalem linka do questa gdzie strona wyglądała mega wiarygodnie dosłownie jak z tibiopedi :D dzisiaj pod tym linkiem nie ma nic
@Vadzior Bez przesady na tyle to jestem wyczulony :D vunira Hmm wszystko xD Chociaż eq to kwestia wydania 24zl na allegro więc nie przywiązuje do tego zbytniej uwagi, bardziej #!$%@? fakt że człowiek wraca po dłuższym czasie obczaja co i jak, co to bestiary do pierwszego charma brakuje 40pkt więc byłem ciekaw jak to działa i teraz straciłem całą chęć do grye
Pobierz K_eM1 - @Vadzior Bez przesady na tyle to jestem wyczulony :D vunira Hmm wszystko xD C...
źródło: comment_1602832760umHckzjydG3CTTyZBYh6xd.jpg