Wpis z mikrobloga

Takie pytanie do większości mirków / wykopków - gdzie są teraz, kiedy dwa miesiące temu wrzucali śmieszne obrazki typu "załóż maskę, bo będziesz miał drugie Włochy " z brainlessem ? Niestety tylko nieliczne jednostki tutaj przez cały czas trwania pandemii nie zmieniały zdania o 180 stopni.
Na wszystkich debili, którzy wyśmiewali noszenie masek przez lato takimi grafikami, ha tfu na Was.
#bekazkoronosceptykow
#polska
#koronawirus
Bartoxik - Takie pytanie do większości mirków / wykopków - gdzie są teraz, kiedy dwa ...

źródło: comment_1602823045T1Uz6bUxReo3krT3qBOZR2.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Knightlord: Od noszenia maski jeszcze nikomu się nie stała krzywda. Głupotą jest bunt w tej sytuacji mając świadomość, że możesz w ten sposób zarażać jak i być zarażonym.
  • Odpowiedz
@Bartoxik: Głupich obrazków nie wrzucam, ale maski krytykuję od samego początku. I będę to robił, nawet jak sam złapię koronkę.
Jest tyle lepszych sposobów na walkę z pandemią niż kawałek szmaty na ryju. A u nas w kraju ludzie się dają na to nabierać... Po co taka narracja? Oczywiście, żeby zrzucić winę za wszystko na nienoszących i odwracać uwagę od setek rzeczy, które zawalił rząd przez ostatnie miesiące i lata.
Dalej
  • Odpowiedz
druga sprawa że zmuszanie do tego osób zdrowych


@Knightlord: Trochę mnie rozwala ten argument, bo "zdrowy" może też znaczyć po prostu "bez objawów", a taka osoba też może roznosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym - kto tam wie, czy jest chory czy zdrowy? Ostatnio był taki co w jeden dzień wyzdrowiał, po czym się okazało, że nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
@xfin: jak nie masz objawów i nikt nie wykonał Tobie testu na obecność wirusa, to formalnie (i logicznie) jesteś osobą zdrową i jako zdrowa osoba możesz normalnie funkcjonować, nie wiem czego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
jak nie masz objawów i nikt nie wykonał Tobie testu na obecność wirusa, to formalnie (i logicznie) jesteś osobą zdrową i jako zdrowa osoba możesz normalnie funkcjonować, nie wiem czego nie rozumiesz.


@Knightlord: Tego, że jest od tego wyjątek bycia osobą "zakażoną bezobjawowo" - jesteś zdrowy, nie masz objawów, nie wykonałeś testu zatem "formalnie (i logicznie) jesteś osobą zdrową", ale możesz roznosić wirusa wśród innych, którzy tak łagodnie mogą go już
  • Odpowiedz