Wpis z mikrobloga

@sfro viking mobile, nielimitowane smsy + dzwonienie + pakiet 15 albo 25 gb neta. internet się kumuluje i co miesiąc po prostu dochodzi do niego ten z wybranego pakietu. jeśli nie opłacisz karty i chociaż na chwilę będziesz bez subskrypcji to wszystkie GB przepadają ( tak było kiedyś nie wiem jak teraźniejszości). można włączyć subskrypcje i samo pobiera hajs co miesiąc i nie trzeba się martwić że się zapomni.
@postrachNocnegoSzczura mam, ale dałem do banku jako potwierdzenie sms kodów i teraz wszyscy nagle wiedzą jaki mam numer i dzwonią ze wszystkim, więc teraz chce kupić dwa nowe numery na kartę i te do sms kodów i podany do informacji instytucji mieć większość czasu wyłączony i wlaczony gdy trzeba odebrać smsy z kodami autoryzacyjnymi
@sfro: a nie myślałeś o Orange Flex?
w Orange Flex masz za 25 zeta rozmowy sms mms 15 GB netu i social pass gratis za 30 zeta masz 30 GB
Użyj kodu MARIUSZCL84 przed wyborem płatności dostaniesz po miesiącu 50 zł na wykorzystanie na Flexa lub wypłacisz sobie na konto. Od aktywacji karty w Orange Flex możesz i Ty polecać i razem możesz zgarnąć 550 zł masz prawie dwa lata subskrypcji
@sfro Wystarczy kupić dowolny starter Orange i pobrać aplikację Orange Flex. Można też zamówić przez tą aplikację kartę kurierem za darmo. Miej też na uwadze, że tutaj GB z jednego miesiąca nie przechodzą na kolejny
@sfro: Jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
30 GB ważny 15 dni,
30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w regulaminie

Aby było dla Ciebie jeszcze korzystniej, to przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w