Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka #takaprawda #bekazpisu #4konserwy

O Giertycha szat drzeć nie będę, bo to szur, ale sposób jego zatrzymania pokazuje, że mamy doczynienia z mafią, która nawet podczas pandemii zajmuje się eliminowaniem wrogów politycznych. Polska to dziki kraj bezprawia, gdzie słowo Karakana ma wagę podstawy prawnej.

Słowa córki Giertycha:

"Tata trafił do szpitala po tym jak zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA w łazience. Wcześniej czuł się dobrze i mówił, że po jego odpowiedzi „nie” na pytanie funkcjonariuszy o to czy ma myśli samobójcze wybuchli oni śmiechem. Nie chcę myśleć, co się stało. Dziękuje za wsparcie

Przypadeq. Pytanie zadane "na zapas" do raportu.... jestem przerażony jakie panują metody w kaczym gestapo.
  • 11
@Rabke trzeba byc debilem zeby wierzyc w slowa coreczki tego przekreciarza. Mlody jestes a ja pamietam kim giertych byl a kim jest teraz. Zaczal robic grube interesy z platformersami i zostal ich pieskiem. Kogos zlapali, rozprul sie, dostarczyl dowodow i mafia wpadla. Tyle.
@piaskun87: Zbiór zasad etyki adwokackiej jest skierowany do adwokata, nie do prokuratora, policji lub innych służb dokonujących przeszukania. Ochrona tajemnicy adwokackiej podczas przeszukania to art. 225 par 3 KPK i to ten przepis obowiązuje przeszukujących. Służby mogły zabrać dokumenty bez obecności naczelnika rady adwokackiej.
@muwieszeptem: Pamiętam, że jak byłem jeszcze małym łebkiem i absorbowałem wszelkie informacje na temat IIWS, to nie mogłem sobie nigdy tego wyobrazić, że jak to się stało, że cały naród niemiecki poszedł za tym barbarzyństwem, że nie protestowali i że tego wszystkiego nie zatrzymali, gdy był jeszcze na to czas.

I dziś na własnych oczach widzę podobny mechanizm. Część ludzi na początku ignoruje, bagatelizuje problem, połowa narodu nawet wręcz przyklaskuje, ale