Wpis z mikrobloga

@alxnr: Ten ziomek "Facet to facet" to jakiś dziwny jest. Wyszukuje artykuły, które są zgodne z jego światem wartości i przyjmuje je za pewniki, często zapominając o tym, że pochodzą ze stronek, gdzie tego typu artykuły pisane są przez stażystów właśnie po to, by narobić wyświetleń między innymi przez wykopków xD Usilnie trzyma się tezy, że po 30 facet nagle dostaje jakiegoś turbo boosta do atrakcyjności, a wszystko to w kraju,
@Blackpill_RAW rozumiem, że w wieku 40 - 50 lat przeciętny polak ma szansę na dwudziestkę?

@kulfon_sciekozyj to typowy fakt, który nienawidzi kobiet. Nigdy nie usłyszałam nic pozytywnego na ich temat, od razu zakłada, że wszystko co złe jest spowodowane przez kobiety || nawet nie próbuję się domyślać jakie miał relacje z rodzicami xD
@Blackpill_RAW: a wytlumacz mi jak to dziala , oczywiscie hipotetycznie bo i tak wiemy ze z zadnymi babami sie nie spotykasz. Wiec spotykasz sie z nia i prosisz zeby sie wylegitymowala i jak ma mniej niz 35 to staje ci namiot, a jak wiecej to ja zlewasz? Czy 8ceniasz po wygladzie wiek? Dlaczego pytam, bo wiekszosc babek dzis w wieku deklarujacym 22-25 lat wygladaja ba 40, to nie zart wystarczy ze
@alxnr: Dla mnie jako hipotetycznie zakładając potencjalnego absztyfikanta dla rzeczonej pani posiadanie dziecka nie przekreślałoby jej tylko wtedy gdy byłaby wdową po zmarłym mężu. Rozwódka albo XD ojciec nieznany XD przekreśla ją z miejsca, niezależnie od tego jak ładna i/czy ogarnięta życiowo by nie była.
@Eluno no to niech będzie rozwódka, bo w rozpad małżeństwa nie z winy różowej nie uwierzycie i tak. Czemu tak wielu niebieskich pluje na takie matki?
@Blackpill_RAW: masz sporo racji, ale znam kilka babek 35+ co wygladaja swietnie, powiem szczerze duzo lepiej niz te niby 20. Fakt sporo tych dziewczyn ibserwuje z typu reality show czy insta i niektire porqzka totalna.