Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@graf_zero: @modzelem: @leoha: @lukaszzz: ale przecież to są mieszkańcy a nie ktoś kto sobie przyjechał z Pcimia i chce zaparkować. Ludzie chcą parkować pod swoim domem. Jeżeli władzy pozwolimy, żeby karać ludzi za to, że stać ich na drugi i więcej samochodów to podejrzewam, że cała Warszawa będzie objęta takimi opłatami za kilka lat. Odnoszę wrażenie jak i coraz więcej ludzi, że ktoś na siłę utrudnia życie mieszkańcom.
Ludzie chcą parkować pod swoim domem. Jeżeli władzy pozwolimy, żeby karać ludzi za to, że stać ich na drugi i więcej samochodów to podejrzewam


@luki201: NIE KARAĆ.

To jest jedynie regulacja rynku nieznacznie zwiększająca dostępność produktu. Cena I TAK jest dużo dużo za niska.

Dlaczego uważasz że z tytułu mieszkania w danym miejscu PRZYSŁUGUJĄ CI liczne tańsze miejsca parkingowe?
Wytłumacz?

Płacisz jakiś ekstra podatek za mieszkanie w centrum? Nie. Po prostu
@luki201: nie mieszkańcy Warszawy, tylko mieszkańcy strefy płatnego parkowania. ja za miejsce postojowe płacę 123zł miesięcznie na obrzeżach, a w płatnej strefie będą płacić 100zł - no wielkie mi #!$%@? coś. nie mogę się doczekać jak zakażą wjazdu do centrum samochodom poniżej EURO4 albo do ścisłego centrum tylko hybrydy/elektryki, ale będzie się działo
M.....n - @luki201: nie mieszkańcy Warszawy, tylko mieszkańcy strefy płatnego parkowa...

źródło: comment_1602742790SSCV4lnYkgNyqbTGb2fZCb.jpg

Pobierz
@luki201: ta, komuszego xD przede wszystkim uderzy to w te mega zaradne firmy, które rejestrują po 10 samochodów na jedno mieszkanko w centrum, ale już wykopki krzyczą o komunizmie. Zrozumcie wreszcie, że Europa to nie Stany i tutaj zawsze przestrzeń będzie ograniczona w centrach miast, więc zawsze ludzie będą zniechęcani do korzystania aut tam. I tak zniżka na pierwszy samochód to sporo, w takiej Holandii przeciętnemu typkowi nie opłacałoby się mieć
ale dlaczego chcesz karać ludzi za to, że stać ich na kupno jednego lub więcej samochodów? Nie rozumiem tego komuszego podejścia.


@luki201: Ależ ja jestem antykomuszy. Ja chcę aby ci ludzie płacili za możliwość zostawiania auta w centrum. miejsce jest cenne - są ludzie którzy zapłacą WIĘCEJ niż 10 groszy dziennie. 100 razy więcej,

Rozdawanie miejsc za 30zł to nierynkowa, komusza niegospodarność
Ludzie chcą parkować pod swoim domem. Jeżeli władzy pozwolimy, żeby karać ludzi za to, że stać ich na drugi i więcej samochodów to podejrzewam, że cała Warszawa będzie objęta takimi opłatami za kilka lat


@luki201: czym sie twoke DAJ MI rozni od postawy patologicznych rodzin, robiacych z zasilkow zrodlo utrzymania? Placzesz jak #!$%@?, widocznie jestes takim gownoprzedsiebiorca z autem w leasingu ktoremu ledwo starczy od 1 do 1. Dwa auta a