Wpis z mikrobloga

Dobra, ale tak na poważnie. Rozumiem, że można popierać jakiegoś polityka, nawet Grzegorza Brauna. Ale to, że on jest traktowany niczym guru i zbawca, to jest zupełna abstrakcja. Ludzie, którzy średnie pewnie 30+ lat, dostają spazmów na jego widok. Przecież nawet Korwin nie był tak bezkrytycznie wielbiony na wykopie xD.

Dlaczego prawica nie hoduje sobie wyborców tylko jakaś formę sekty, no po prostu to jest dla mnie abstrakcja xDDD

#bekazprawakow #bekazlewactwa #kofederacja #bekazpisu #neuropa #4konserwy #wybory #partiamem #polityka
deziom - Dobra, ale tak na poważnie. Rozumiem, że można popierać jakiegoś polityka, n...

źródło: incydent

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@deziom: czemu jako guru? Po prostu innym uśmiechniętym politykom albo brakuje jaj
Albo po prostu włażą tam gdzie światło nie dociera dla różnych sił na tym świecie jak habat lubawicz. Mnie to obrzydza.
Holownia tak się uśmiechał i ściskał

Serio tego nie widzisz?
  • Odpowiedz
@deziom już Ci tłumacze fenomen brauna.

Jest to gość z klarownie wyznaczona ścieżką, jest uosobieniem patriotyzmu - nie udaje, nie kamufluje sie w tych swoich wywodach. Posiada on cechy typowego chada, tj. ogromna pewność siebie, czysty przekaz, ponadprzeciętna szybkość reakcji, charyzma, uparte dążenie do celu, vibe takiego lidera którego ludzie się mogą posłuchać.

Braun, gdyby urodził się wcześniej a w 1939 miałby ze trzydzieści lat, to byłby ministrem wojny, czołowym eliminatorem nazistów
  • Odpowiedz
@deziom: ty lepiej zobacz jak mierny tusk jest chwalony i wielbiony ;D to są dopeiro wyznawcy niczym sekta. Gorzej jak pisowcy wobec kaczynskiego ;D
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: Oczywiście, znowu wszędzie #!$%@? żydzi. Wasza hipokryzja wyjebuje poza skalę, jak wszędzie twierdzicie że w Polsce nie ma antysemityzmu, gdy jest on na każdym #!$%@? kroku pokazywany. Tak to jest jak się nie potępiło po wojnie własnego antysemityzmu i dalej udaje się, że albo takie wydarzenia jak Jedwabne w ogóle nie miało miejsca, albo że było jednorazowe, gdy w rzeczywistości było to jedno z dziesiątek takich wydarzeń. Nie bez powodu
  • Odpowiedz
Ale to, że on jest traktowany niczym guru i zbawca, to jest zupełna abstrakcja


@deziom: nie jak guru tylko zwyczajnie go szanują za pewne rzadkie u polityków cechy:

Pięknie się wysławia.
Wyedukowany.
Prawdziwa kariera zawodowa.
Choćby nie wiadomo jakby mu szkodziły niektóre jego poglądy to nigdy się ich nie wyrzeka.
Nazywa rzeczy po imieniu.
Jest bezkompromisowy.
Jest Odważny.
Ma silny kompas moralny.
Stoi za ludźmi (patrz protesty przedsiębiorców)

Ja jego fanem
  • Odpowiedz
Dlaczego prawica nie hoduje sobie wyborców tylko jakaś formę sekty, no po prostu to jest dla mnie abstrakcja


@deziom: lewica robi dokłądnie to samo, kek. nawet ludzi do 0b0zów chcecie ładować. jak konfiarze.ru :)
  • Odpowiedz
Braun, gdyby urodził się wcześniej a w 1939 miałby ze trzydzieści lat, to byłby ministrem wojny, czołowym eliminatorem nazistów a czołgi wysadzalby w ramach sportu.


@Damntrain: predzej by przybyszom ze wschodu orala robil.
  • Odpowiedz
@deziom: No popatrz. Wyobrażasz sobie ludzi głosujących na Brauma jako jakąś sektę, a ja teraz przeglądając najlepsze z ostatnich 12 godzin, co dosłownie czwarty post widzę twarz Tuska i chwalenie go pod niebiosa xD O tym już lepiej nie wspominać, bo to nie podobne, nie? Chociaż mógłbyś udawać, że jesteś obiektywny.
  • Odpowiedz
@Damntrain: Ja #!$%@? chłopie xDDD

Dosłownie nic z tego twojego opisu nie pasuje do Brauna, ale laurka psychopaty piękna xD

Pięknie się wysławia.

Wyedukowany.


@SHOGOKI: Pustosłowie z dużą ilością archaizmów to nie jest piękne wysławianie, ale ktoś niewyedukowany, podobnie jak i Braun, może tak pomyśleć. Ot i cała tajemnica xd

Nazywa rzeczy po imieniu.


Jak tam nazwanie Putina zbrodniarzem?

Jest Odważny.


Taki odważny patriota, że właśnie ucieka przed odpowiedzialnością karną
  • Odpowiedz
@wstanczyk "ucieka" XDDDDDDDDDDDDDD

A co do wysławiania się to doskonale wiem z czym masz kłopot. Osoby ubogie intelektualnie nie są w stanie jego wypowiedzi przyswoić i wydaje im się, że cokolwiek by nie powiedział jest to zlepek przypadkiwych słów. Już raz tłumaczyłem komuś jedną z jego wypowiedzi i ten ktoś był wielce zdziwiony xDD
  • Odpowiedz
Osoby ubogie intelektualnie nie są w stanie jego wypowiedzi przyswoić


@Damntrain: xD

Ok, to potwierdziłeś moje przypuszczenia o tobie. Zapytaj następnym razem kogoś nieco lotniejszego, aby ci przetłumaczył na twoje, co Braun faktycznie tam gada. To jest wręcz definicja grafomanii i pustosłowia.

Ale trochę jednak jestem w szoku, bo bardziej stawiałem na zwykłych dzbanów, którzy się cieszą że hehe dymy i lewaków dupa boli, a ty tak naprawdę myślisz, że on
  • Odpowiedz