Wpis z mikrobloga

Kupilem telefon (pixel 5) w carphone warehouse lecz teraz mam pewne małe wątpliwości co do niego. Orientuje się ktoś jak działa polityka zwrotu w uk? Z tego co czytam to moge to zrobic w ciagu 14 dni od dostarczenia mi go. Czy mogę taki telefon odpakować z pudełka, folii, zobaczyc jak dziala czy mi pasuje i np w przypadku kiedy mi nie bedzie pasowal zwrócić. Czy może działa to tak że mogę go zwrócić do momentu aż go nie odpakuje z pudełka? #uk
  • 13
@ydnaa: @oddawaj_kasztana: Telefon odebrany, jestem mega zadowolony. Balem sie ze bedzie maly gdyz moj poprzedni mail 6.3 cala (pixel ma 6 cali). Po spędzeniu jednego dnia moge smialo powiedziec ze jest to zaleta. Telefon fantastycznie obsuguje sie jedna reka. Mniejszy rozmiar ekranu nie doskwiera wcale.
@LucjanPetarda: no to super. Jaką wersję kolorystyczną masz? Kupiłeś też kondona? Możesz jakieś foty pokazać?

Osobiście czekałem na Nokię 8.3 ale wyszło od nich nieporozumienie... Może 9.3 albo 7.3 coś pokaże.

Pixel w tym roku ma cenę, którą jestem w stanie wydać. Dalej to kupa kasy jak na telefon ale to chyba jedyna opcja z czystym Androidem i długim wsparciem w tym roku :)