Wpis z mikrobloga

@kuba0706: Mi się udało jeszcze kupić w tamtym roku dwie sztuki ale na razie trzymam. Już nie produkują tego, w tej chwili chore ceny są za to. Jeżeli chcesz odlewkę to odezwij sie na priv ale nie zajmuje się rozbiórkami ogolnie. Ja miałem pierwszy raz styczność z Noir Ambre od @Minishcap, moze jeszcze rozlewa to.

IMHO najlepsza męska ambra jaką znam. Grand Soir i Ambre Sultan są równie ciekawe ale
@malani: W Ambre Sultan nie podobają mi się nuty oregano i liść laurowy, a Grand Soir jest dla mnie za drogie. Znasz może Molinard Ambre Lumiere, Carner Barcelona Ambar del Sur lub Van Cleef & Arpels Ambre Imperial? Myślę, że mogłyby mi się spodobać, ale nie mam za bardzo jak ich spróbować.
@kuba0706: Grand soir kosztuje tyle co Noir Ambre teraz. Bo jest do wyrwania 70ml za ok 450zł. Ambre Sultan jest ziołowy ale ja go lubie na taką pogodę. Tych 3 nie znam. Z pozostałych które znam, może Ci coś pomoże:

* HdP Veni - Ma w sobie coś z Issey Miyake. Jak dla mnie to mix Issey Miyake i PdM Layton. Bardzo dobre i przyjemne perfumy.
* HdP Ambre 114 -