Wpis z mikrobloga

TEN KRAJ TO JEDEN WIELKI CHLEW OBSRANY GÓWNEM.

Poszłam dzisiaj na test na #koronawirus do jednego z punktów dla #warszawa (dokładnie ul. Grzybowska)
Przyszłam pół godziny przed otwarciem punktu poboru wymazu, a i tak kolejka już się zrobiła na kilkadziesiąt osób. Ostatecznie czekałam 3,5h na pobranie wymazu NA ZIMNIE, W KOLEJCE Z INNYMI LUDŹMI.
I tak miałam szczęście, że przyszłam wcześniej, bo ludzie którzy przyszli 15 min po mnie, nie doczekali się już na swoją kolej, mimo że stali 3h na tym mrozie.
Do punktu wchodziło się pojedynczo, 3-5 minut na jedną osobę, więc sobie pomnóżcie ile osób można obsłużyć przez 3h...

Nie zdziwię się jak połowa ludzi znowu będzie chora, skoro spędzili 3h (niektórzy nawet więcej) czekając na zimnie. Większość umilała sobie czekanie, skacząc czy chodząc w kółko :D

A i jeszcze dodam, że to jest punkt, który obsługuje większość centralnych dzielnic, a nie dzielnice boczne.

#polska #bekazpisu #zalesie #covid19
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoloremIpsum: w warszawie jest mróz? śnieg też już padał?

PS weź sobie od pracodawcy odcinek płacowy, zobacz ile stoi przy składce zdrowotnej i wracaj dziwić się, że za dziadowską składkę masz dziadowską służbę zdrowia
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: I to jest slabe. Nie dosc, ze wynik nie jest 100% pewny, to jeszcze mozesz dostac 30k kary. Lekarstwa na to nie ma, dlatego lepiej bez zadnego wymazu przesiedziec to w domu.
  • Odpowiedz
Nie zdziwię się jak połowa ludzi znowu będzie chora, skoro spędzili 3h (niektórzy nawet więcej) czekając na zimnie.


@DoloremIpsum: za brak umiejętności ubrania się stosownie do okoliczności trzeba winić rząd/urzędy/sanepid xd? Masz 6 lat i jak mama Cię nie ubierze, to wyjdziesz na deszcz bez nakrycia głowy?

Nie mówiąc o tym, że trąbi się od wielu dni o tym, jak długo czeka się na test.
  • Odpowiedz
  • 1
@BrockLanders no wybacz, ale nawet jakbyś nie wiadomo był ciepło ubrany to byś zmarzl tyle czekając. I to nie tylko ja ale większość ludzi tak miała, patrząc po ich próbach ogrzania się. A no i przypominam, że duża osób pewnie ma objawy covidowe, więc gorączka czy osłabienie organizmu a tu jeszcze wystawiamy je na dodatkowe 3h na zimnie.

A winię państwo za to, że jak na taką dzielnicę w największym mieście
  • Odpowiedz