Wpis z mikrobloga

@KARELGOLDBAUM: @J0g1: Miałem podobną potrzebę więc mogę podzielić się swoim researchem. Jestem dziwny więc mam te info dalej. Obliczenia kosztów są takie raczej z d*upy na szybko na podstawie cen z X-Kom. Sorry za ew. dziwny język bo to z tłumacza, oryginalne notatki mam po angielsku - W tym dokumencie Google Docs jest oryginał z formatowaniem.

---------------------------------------------------
1. Drukarki

1.1 Rodzaje
1.1.1 Atrament
- Tanie w zakupie, nawet kompaktowe wersje
Cześć, to prawda- drukarki atramentowe przy sporadycznym użytkowaniu niestety robią się nieznośne. Wysychający tusz zatyka głowice, które trzeba regularnie czyścić. Do sporadycznego używania nadaje się drukarka laserowa. Szukasz drukarki w kolorze, czy monochromatycznej? Pozdrawiam- DrTusz
@drtusz @torgall rozumiemze monochromatyczna to taka co drukuje w funkcji czarnobiałej? Powiem tak, zazwyczaj byłyby to czarnobiałe wydruki ale czasami zdarza sie drukować coś kolorowego i teraz juz nie wiem co mam myslec. Wydaje mi sie ze druga opcja lepiej dla mnie wyglada co do drukarek przedstawionych przez torgalla
@KARELGOLDBAUM: Tak to oznacza że drukują tylko używając czarnego tuszu. Planowałem przez to atramentową bo w lepiej mieć taką możliwość niż nie, ale nie widziałem potrzeby drukowania w kolorze. Nie trzeba sobie zawracać też głowy "brakiem cyjanu" (patrz mem).

Wybór masz taki:
Atramentowa:
- Tania, kompaktowa (nawet jako urządzenie wielofunkcyjne).
- Drukuje w kolorze.
- Trzeba pilnować żeby nie zaschnął tusz.
Laserowa:
- Droższa, większa (głównie na wysokość jako urządzenie wielofunkcyjne).
Pobierz t.....l - @KARELGOLDBAUM: Tak to oznacza że drukują tylko używając czarnego tuszu. Pl...
źródło: comment_1602769166Y5xJoTF41guEgJsJxMZZBK.jpg