Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: Już o tym pisałam, ale skąd niby Azjaci mają bladą cerę? Którzy? Mam znajomych z różnych krajów Azji, od Uzbekistanu, bliskiego Wschodu, po Japonię, Koreę i Chiny, wszyscy są zdecydowanie ciemniejsi niż przeciętny Polak.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: Pomijam fakt, że w Polsce też jest mniejszość tatarska i wschodnie geny krążą, czasem się ujawniają nie wiadomo nawet skąd. To jak ktoś się urodzi z lekko wschodnimi rysami twarzy, też jest rasistą? Chyba przez całe życie.
  • Odpowiedz
@AnanasNaPizzy: Poza tym to Korea Południowa, gdzie na 16 czy tam 17 urodziny dostajesz często w prezencie operacje plastyczną, więc na na pewno akurat on nie miał jej robionej, przypadek na tysiące i akurat każda gwiazda Kpopu jest takim przypadkiem ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie są to może jakieś inwazyjne zmiany podczas tych operacji, ale na pewno jest tam wyostrzanie rys twarzy i poprawa oczu czy
  • Odpowiedz
@AnanasNaPizzy: @Teutonic_Reich: W Japonii i Korei praktycznie wszystkie kosmetyki do twarzy są wybielające. Oprócz tego oczywiście makijaż. A to właśnie dlatego, że z natury ich karnacja jest ciemniejsza od naszej, prawie zawsze.

Serio mnie śmieszą ludzie, którzy twierdzą, że Azjaci mają "porcelanową" cerę. Byliście tam chociaż przez chwilę?
  • Odpowiedz