Wpis z mikrobloga

@Radek41: sam byłem największym lewakiem i ateuszem w gimnazjum i liceum, na szczęście nigdy nie stoczyłem się do poziomu neuropy. byłem wiernym czytelnikiem tygodnikiem NIE i o ile erotyczne przygody Petza czy tam innych pastorów amerykańskich były zabawne to takie typowe lewackie insynuacje że prawicowcy to geje były dla mnie po prostu żałosne. Kogo moż bawić np. że świerszczyk dla homosiów wybrał na geja roku 2005 Bosaka, no tylko takie dna
@krmnkles

robisz świetną robotę na powno będzie wielu lewicowców których wasze bezbectwo odstręczy


Prawica i rechot z tłoku poruszającego się w cylindrze a nie rurze wydechowej czekają z otwartymi ramionami!
@ZaplutyKarzelReakcji: NIE przefarbowała się na różowych dopiero pod koniec lat 2000 a tak to można było tam przeczytać, że dynamiczny rozwój Chin jest dowodem na wyższoś gospodarki centralnie planowanej nad kapitalistyczną, Kuba i Wenezuela to raje na ziemi z kochanymi przez naród przywódcami, a z kolei Detroit jest dowodem na niewydolność kapitalizmu itp itd. nie jestem z tego dumny ale na pierwszych moich wyborach głosowałem na ruch Palikota, bo był tam
tym bardziej beka z niego, bo chyba musi być niezłą ciotą, że nie utrzymał baby 2/10 w domu XDD


@su1ik: Może nie chciał jej utrzymać w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
już tu nie #!$%@? bo to nie był luźny związek tylko małżeństwo z przysięgą przed Bogiem.


@su1ik: Nie no jak małżeństwo to zona nie mogła mu się znudzić. Przysięga przed ołtarzem jest jak magiczne zaklęcie i wtedy tylko miłość do grobowej deski?