Wpis z mikrobloga

Czy patent z kredytem gotówkowym 0% z Allegro jeszcze dziala?

W skrócie: Kupuję przedmiot za 5k na raty Allegro 0%, dostaję kredyt, korzystam z 14-dniowego prawa zwrotu i oddaję przedmiot, sprzedawca oddaje mi $ = mam 5k kredytu gotówkowego bez oprocentowania.

Coś w necie piszą, że to pozmieniali, ale nie mogę znaleźć konkretnej informacji.

#allegro #raty #banki
  • 15
@Wychwalany: jeśli kupujący wypełni zwrot w Allegro i poda tam swój numer konta, jest duża szansa, że sklep przeleje na konto przy dużej kwocie za przedmiot (codzienne wypłaty i czekaj później, aż się uzbiera kwota) :-) tylko później na zwrot prowizji poczekają, ale do zrobienia. Nadmienić trzeba, że wypełnianie zwrotu przez Allegro nie jest obowiązkowe.
@Wychwalany hm, no nie wiem czy dobrze rozumiem "W przypadku rat PayU, aby rozwiązać umowę kredytową i złożyć dyspozycję związaną ze zwróconymi środkami, skontaktuj się z pożyczkodawcą. Jeżeli tego nie zrobisz, umowa kredytowa będzie dalej obowiązywać." Wydawalo mi sie, ze po zwrocie mamy we wlasnym zakresie skontaktowac sie z bankiem aby zwrócić pieniadze, a jeśli tego nie zrobimy to normalnie przelewamy raty co miesiac
@mariner0s: że masz im napisać że chcesz juz zakonczyc kredyt a kase ktora dostali niech wezma na splate wszystkich rat.

Ja jako sprzedawca dostaje od allegro nr konta pożyczkodawcy albo zwracam przez allegro i kasa leci do niego automatycznie. U mnie nie ma opcji abys dostal kase z rat.

Jedyna opcja dostania kasy z rat jest taka, ze odstapisz bez udzialu allegro a sprzedawca nie zwroci kasy przez allegro. Ale nie