Wpis z mikrobloga

Pare #covid historii z rodziny.

Aby zobrazować jak działa obecnie rząd oraz ministerstwo zdrowia powiem tylko, że jeden z dyrektorów szpitali w Warszawie dowiedział się o przekrztałceniu swojej placówki w szpital jednoimienny od kolegów lekarzy, którzy zobaczyli te informacje w TV XD XD XD nikt do niego nie zadzwonił. A nawet jest oficjalna lista na stronie MZ. Ja #!$%@? XD

Do tego aby uzmysłowić co się dzieje.
Przez całe wakacje w badaniach przesiewowych przed operacją wykryto - 2 przypadki.
W ostanie 2 tygodnie - 5
W ostatni weekend - 11.

Jak na razie w ogóle można zapomnieć o planowanych operacjach. Masz #!$%@? kolanko? Torbiela jakiegoś?
Coś w brzuszku trzeba zooperować? Zapomnij na razie o tym.

I na koniec.
Mam covida, ma go moja żona i ma jeszcze 7 innych osób, które znam. Sanepid nie zadzwonił do nikogo.....

#covid #koronawirus #pandemia #covid2019 #wirus
  • 3
@Janusz_Sportu W skrócie. Było wesele 1,5 tygodnia temu w weekend z niedzieli na poniedziałek. W środę moja żona coś się lekko źle czuła. W czwartek rano dostaliśmy telefon, że na weselu była chora osoba. Polecieliśmy na testy, w między czasie kolejnych 2 gosci zaczelonsie źle czuć. Głównie osłabienie i lekkie gorączki. Do weekendu żona straciła węch i smak i też z piątku na sobotę pochorowałem się ja. 38 stopni, kaszel, bóle mięśni