Wpis z mikrobloga

No jest kilka rozczarowań.
- Brak touchID - myślałem, że zdążą do zaimplementować, skoro w ipadach jest w przycisku bocznym. W czasach noszenia masek byłoby super.
- Wciąż duże ramki i notch. O ile notch mi nie przeszkadza, to ramki mogliby dać mniejsze przy tej obudowie.
- Kabelek USB-C, w momencie gdy większość ładowarek ma zwykłe USB-A. Pierdoła, ale jednak.

Ale 5G i OLED to ostateczne argumenty wytrącone z rąk androidziarzy.
Wersja mini nie ma ŻADNEGO konkurenta na rynku dla ludzi, którzy nie lubią cegieł.
Moja 11 idzie na OLX :)

#apple #iphone #iphone12
a.....e - No jest kilka rozczarowań. 
- Brak touchID - myślałem, że zdążą do zaimple...

źródło: comment_1602616361ZR8TY0eXGbOGRf2VbP9Z7q.jpg

Pobierz
  • 15
@apee: dla mnie pojemności baterii z wyjątkiem Pro Max to śmiech na sali. Takie typowo applowskie, ciekawe jak będzie z czasem pracy na baterii, bo szczerze nie brylują, a raczej są na końcu stawki. Jako posiadacz Xr nie widzę sensu zmiany na nowszy. Pozdro :)
@hjrhombre: nie działa i dobrze, bo to by źle świadczyło o bezpieczeństwie.
@grubY_0936: nie wiem ile używasz swojego codziennie. Ja w 11 siedzę praktycznie cały dzień (komunikatory, maile) i starcza na niecałe 2 dni. 12 starczy na tyle samo, a 12 mini mniej, chociaż na cały dzień starczy w zupełności (porównując to co podaje apple na stronie).
@apee: Ja to tylko maila, spotify, czasami Candy Crush albo DBZ Dokkan Battle odpalę, ale przeważnie to tylko w domu po pracy. Ogólnie to telefon ok. Gdyby nie słaba bateria w moim ip7 (ok. 80% stanu baterii) to bym dalej cisnął na ip7, ale już taki malutki się wydaje, ale mam w razie "W" na zapas :)

btw. bardzo brakuje mi TouchId

drugie btw. niech zmienią wygląd appstore bo wygląda biednie