Wpis z mikrobloga

  • 17
Dobra typie, nie stosujesz, nie jesz, to po co się udzielasz? Co mam Ci napisać że jesteś super zorganizowany, że sobie sam przyrządzasz posiłki to proszę. Jesteś super zorganizowany gratuluję !
  • Odpowiedz
@FPM_: brokuł jest obrzydliwy, nie zapomne zupy dyniowej a obok dwa doslownie dwa popcorny xD jakoś warzyw beznadziejna, na sniadanie ciagle jakies zdechle ogórki ze sloika jako "surowka" itp. jedyne co dobre to zawsze bylo jakies drugie śniadanie bo na słodko placki, ciasto itp.
  • Odpowiedz
w smaq


@Ludzik90: poczekaj polecasz coś co nie istnieje?

@stary_tapczan: przejadłem już kilkanaście diet pudełkowych tych "w przystępnej cenie" jaki i takich gdzie za dzień płaci się powyżej 60 zł. Każdej firmie miałbym coś do zarzucenia. Ale jeśli już ktoś o coś pyta z tych "w przystępnej cenie" to ostatnio polecam brokuła, jeśli masz coś innego godnego do polecenia to daj nazwę z chęcią dowiem się czy miałem
  • Odpowiedz
@Mlody_sarmataa12: najlepszy katering to Maczfit - wszystko smaczne i możesz wybrać poszczególne posiłki w aplikacji. No ale cena nie jest przystępna - chyba nie istnieją kateringi w przystępnej cenie i trzeba zapłacić ok 70zł na dzien.
No dobra kiedyś znalazłem katering za 35zl/dzień ale smakowało jak gówno.
  • Odpowiedz