Wpis z mikrobloga

Od niedawna jestem na wypoku, ale zauważam pewien schemat. Wiadomo jestem #przegryw , ##!$%@? i wgle. Ale to co się tutaj dzieje to masakra. Wykopek za wykopkiem jadący... po samych sobie.
Budzę się rano, wchodzę tu i czytam jak jeden za drugim się użalają nad sobą. Z jednej strony to podbudowuje i uświadamia mi, że inni mają jeszcze gorzej. Ale z drugiej, szkoda tylu wykopków którzy tak bardzo zwracają uwagę na to, co inni mówią. Przez te wszystkie lata wytykania w szkole wyrobiłem sobie jakieś takie podejście, że mam już "wyebane" na opinie innych. Samotność? Jestem do tego przyzwyczajony i nie mam jakiegoś parcia na "kumplowanie się" z kimś na siłę. #rozowepaski ? Zycie singla to jest to, a nie ganianie za d00pą która z dnia na dzień może Cię zostawić. Czy 160cm przeszkadza Wam w wychodzeniu na siłownię? Bieganiu? Hobby które będzie Was rozwijać? 3 Lata Liceum moim ulubionym zajęciem było stawianie stron www, wiadomo wordpress i inne proste silniki, szablony, próby i błędy ale nie raz miałem takie "Hej, podoba mi się to" "Jestem z tego dumny". Drukowanie ulotek i roznoszenie po sąsiadach, żeby rozwinąć pierwszy sklep :) A nie marnować po 12h dziennie na Youtu, oglądając dzieciaki taplające się w kisielu. Nie mówię, że to było jakieś WoW, ale chodzi o to żeby samemu się spełniać nawet w takich głupotach. Robić coś, co sprawia przyjemność.
Nie chcesz hobby? To do roboty. Na etat nigdzie nie chcą przyjąć? To wio na Uber eats + wolt i po kilku miesiącach będziesz miał na dentystę, botoks w łapy jeśli się ciągle pocą, załatwione pryszcze na twarzy czy na leczenie operacyjne cofniętej szczęki.
Życie to nie bajka, ale ostatecznie sami decydujemy jak przez nie przejdziemy. Bardziej się zj**ać nie da.

#wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent
papasmerf3737 - Od niedawna jestem na wypoku, ale zauważam pewien schemat. Wiadomo je...

źródło: comment_1602584620zVrcnzJilek5UinBBVo9YH.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Jesteś to jesteś, jakoś sobie radzić trzeba. Postaw sobie jakieś cele, działka, mieszkanie. Jeśli nie to, w ostateczności możesz znaleźć jakąś fajną Dive i kilka razy w miesiącu spędzić miło trochę czasu. Płacisz, wymagasz, prosta zasada
  • Odpowiedz
To wio na Uber eats + wolt i po kilku miesiącach będziesz miał na dentystę, botoks w łapy jeśli się ciągle pocą, załatwione pryszcze na twarzy czy na leczenie operacyjne cofniętej szczęki.


@papasmerf3737: tak, bo pracując w uberach, woltach czy innych gowno pracach na pewno zarobisz na leczenie retrogenii które kosztuje czesto ponad 25000 złotych XDD leczenie blizn na twarzy po trądziku to też co najmniej 5k
  • Odpowiedz
pracując na wolcie w Warszawie po 8h dziennie masz na czysto 3-4k. Nie mów że dorabiając jeszcze dodatkowo na uberze w rok nie odłożysz na taki zabieg.


@papasmerf3737: no nie odłożysz, chyba nie znasz kosztów życia w dużych miastach a tym bardziej w Warszawie
  • Odpowiedz