Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Wtorek, 13 października 2020. Imieniny: Geralda, Edwarda, Honorata. Słońce podniesie się dziś o 07:11. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 42 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:53. Ciemna noc zapadnie o 19:11, ale gwiazd można wypatrywać od 18:29.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 47
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Dzień dobry! Miłego dnia życzę wszystkim i uciekam.

Od wczoraj u mnie pada - jest szaro i paskudnie. Więc zapodaję coś "letniego". Wiem,
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dzień dobry! Jak się macie przy wtorku? Smacznego śniadania i kawy pachnącej oraz miłego dnia życzę Wam. Dbajcie o siebie bo o przeziębienie czy inne choroby bardzo łatwo w tym okresie.
Mój młody młodszy syn kaszlał i wykaszlał zapalenie płuc, ale jest dzielny i
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
: @micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @keisezrG @MalaGlupiaMiejscowosc01 @mobutu2 @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @Pjotsze @TomTailor100 @PoczciwyChlop @omi-omi @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @shitty_support @slabehaslo @nie_mowie_po_kociemu @Hansim33 @Syskiev @

Dzień dobry!
Do boju z kawka albo herbatką w świeżo umytej rączce :)
Z górki wszystkim życzę i humoru mimo mało słonecznej aury (u mnie mgła).

@Anoniemamowy: @micke wstaje o 6.30, szuka danych, klepie, a potem nas budzi zgodnie z zegarem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Witam wszystkich! U mnie lekko pochmurnie choc slonecznie, temperatura nienajgorsza bo 13 stopni. Wczoraj dodzwonilam sie do ubezpieczalni po czym musialam i tak jechac do oddzialu, zeby sie dowiedziec ze nie uzyskam informacji których potrzebuje i mam czekac na list ktory mi przysla na stary adres bo na nowy nie chca xD Zdjecie przedstawia jednego z osobników które ćwirgają mi codziennie rano. Przepraszam za jakość ale akurat siedze na telefonie z zepsutym
Pobierz niemowiepokociemu - Witam wszystkich! U mnie lekko pochmurnie choc slonecznie, temper...
źródło: comment_1602580819F6pimIIllX4aoDi2osLsCq.jpg