Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Wtorek, 13 października 2020. Imieniny: Geralda, Edwarda, Honorata. Słońce podniesie się dziś o 07:11. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 42 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:53. Ciemna noc zapadnie o 19:11, ale gwiazd można wypatrywać od 18:29.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@shitty_support: o, to już. Szybko poszło. Cesarka na początek znacznie wygodniejsza, ale potem daje się we znaki. No, ale lekarze taką decyzję podjęli, to nie są fanaberie, jak się córka tak ułożyła no to cóż, w ciasnocie się nie przekręci. Ważne, żeby zdrowa była, ale cesarka to już rutynowy zabieg, a skoro nie tną mięśni brzucha od frontu, tylko w okolicach miednicy (a przynajmniej tak pamiętam ze szkoły rodzenia i
  • Odpowiedz
@buczubuczu niestety proszę Pana, nie w znieczuleniu ogólnym, wszystko na przytomno, tylko w kręgosłup znieczulenie dają :( Trzeba bedzie z nimi gadać w trakcie zabiegu i patrzeć jak się uwijają za parawanikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Męża niestety nie wpuszczą, a szkoda, bo na cudzych porodach/cięciach był, a na nasz się nie załapie. Nie na darmo stare przysłowie mówi, że szewc bez butów chodzi... No ale takie
  • Odpowiedz