Wpis z mikrobloga

Ja mam takie pytanie do ludzi którzy ciągle grają na EA Play Pro (jeszcze nie kupili pełnej wersji Fify) jak wygląda wasz drop z paczek? Przyznam szczerze, że mam już rozegrane około 150 meczy, wszystkie wyzwania oprócz 500 bramek i asyst zrobione, wszystkie opłacalne SBC porobione, paczki za wczesny dostęp, ogólnie już tych paczek otworzyłem na prawdę sporo i najwiekszy OVR jaki trafiłem to 86 Pique warty 11k, a najdroższy Mahrez (35k). Pytam, bo widze sporo ludzi którzy zaczeli grać dopiero od premiery gry (9 pażdziernika) podropili Kante, Martialów etc i w ciągu kilku dni posiadają większy budżet niż nie jeden przedpremierowiec. Nie wiem czemu, ale przyszło mi do głowy, że EA mogło coś pogrzebać z dropem dla ludzi z EA Play Pro, by ewentualnie nie doszło do sytuacji w której marek kupuje przedwczesny dostęp do gry, dropi Crujffa i sprzedaje coinsy na allegro za tysiaka. Co o tym myślicie?

tldr; Jeśli ciągle grasz na early accesie, jak wygląda Twój drop z paczek?
#fut
  • 9
@wonski95: ja z wymiennych trafiłem messiego, rashforda, alissona i kilka innych kart wartych kilkanaście tysięcy. Tak prawdę mówiąc, to jest moja pierwsza fifa, którą mam przez abonament i najlepszy drop w życiu.