Wpis z mikrobloga

@TheDzemor: moje Clio 2 ma 142 tysięcy przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To możliwe. Bo te auta kupowały grzyby działkowe, które najdalej pojechały do powiatu obok.

Mój dziadek, który niedawno skończył 87 lat ma w garażu Seicento z 42k przebiegu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 507
@TheDzemor: ?? Jak dla mnie to normalne że takie małe autka mają takie przebiegi. To nie na trasy i autostrady tylko do jeżdżenia po mieście a Niemcy zazwyczaj w takim celu kupują takie #!$%@?. Przebieg jak najbardziej realny. To że auto ma 18 lat nie oznacza że każde musi kręcić 50k rocznie.
  • Odpowiedz
  • 20
@TheDzemor miałem szczęście parę lat temu - dokładnie takie Clio 1.2 8v dorwałem z Niemiec jakoś w 2010 albo 2011 roku. Czyli auto już ponad 10 lat, najsłabszy silnik 60km, ale za to zmieniarka i pełna elektryka.

Przesiadałem się wtedy z malucha, więc to jak to auto jeździło to był dla mnie przeskok jak pomiędzy Pentium166mmx a duronem 800mhz który miałem w dzieciństwie xD

A za auto wtedy zapłaciłem razem z ojcem jakoś 1100e + akcyza, wychodziło ok 4.5k.
Fart polegał na tym, że w tamtym czasie Niemcy mieli dodatek na pozbycie się starego auta, dostałem sygnał od mieszkającej tam ciotki że znajomi pozbywają się firmowego auta. Kurde, 139k przebiegu, pełna dokumentacja - ogólnie wiem, że gdybym miał sprzedać wtedy takie auto nikt by nie
  • Odpowiedz
@TheDzemor: ile i gdzie wy jeździcie że, prawie 9k km rocznie w miejskim aucie jest dla was nierealne? Ja mam do pracy 6km i znam dużo osób co mają podobnie, na wakacje samolot i albo drugie większe auto i wychodzi że rocznie 5-7kkm się robi.
  • Odpowiedz