Wpis z mikrobloga

pamiętacie ten poklask na wykopie jak dzieciak z Kenoshy zastrzelił 2 osoby?


@rzuberbozy:

Ty coś masz z deklem? Chłopak zastrzelił w samoobronie gości z bronią którzy w niego celowali a nie z gazem pieprzowym.
  • Odpowiedz
Chłopak zastrzelił w samoobronie gości z bronią którzy w niego celowali a nie z gazem pieprzowym.


@mister_pink: Legenda ewoluuje, jak widzę. Pamiętam, że na początku było p--------e, że w kolesia "lewactwo" koktajlami mołotowa rzucało - teraz, jak widzę, do tego "celowanie bronią" doszło.

Za chwilę gruchnie wieść, że szczeniak się przed gwardyjską dywizją czołgów ciężkich Armii Czerwonej bronił.
  • Odpowiedz
@rzuberbozy: typ po lewej został zaatakowany przez typa po prawej. Typ po lewej wyciągnął gaz, typ po prawej go zastrzelił. A teraz sprawa "dzieciaka z Kenoshy". Został zaatakowany przez typów z bronią i obronił się. Już rozumiesz błąd swojego rozumowania? A błędem ofiary dzisiejszego zdarzenia było to, że przyszedł na strzelaninę z gazem - jak w tym żarcie.

P.S. Na sprawcy dzisiejszego zdarzenia ciąży zarzut morderstwa 1-go stopnia bez prawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
-

teraz, jak widzę, do tego "celowanie bronią" doszło

@mnik1:

Akurat ostatni atakujący(ten który został tylko ranny) tego faceta celował mu z pistoletu prosto w głowę.
  • Odpowiedz
@L3stko: dla lewactwa to są dokładnie te same sytuacje najwyraźniej

1. Na 17 latka z karabinkiem napada grupka, wkurzona, że m.in. zagasił ogień w kontenerze. Warto zaznaczyć - wszyscy poszkodowani z kryminalną przeszłością. Jeden z poszkodowanych zdzielił dzieciaka deskorolną (tak, nią też można zabić, wyobraźcie sobie), drugi np. wyciagnął b--ń (której przez kryminalną przeszłość nawet nie powinien posiadać).

2. Ścierają się dwie niewielkie grupy, dwóch gostków się spiera, jeden wyciąga
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rzep: o cholera, masz rację, typ dostał z plaskacza, w takim razie wyciągnięcie pistoletu i strzał w głowę były na pewno uzasadnioną obroną konieczną.
  • Odpowiedz
@L3stko: @cienki137: @DyG121:
Po pierwsze to Kluchenhaus został zaatakowany w takim sensie w jakim zostać zaatakowany może morderca uciekający z miejsca zbrodni. Fajny świat w którym po zamordowaniu kogoś mogę mordować dalej osoby które chcą mnie zatrzymać. XD

To może pozwolę sobie przejść przez kilka popularnych waszych "argumentów" broniących Kyle i zobaczyć czy przystają do drugiej sytuacji.
"Kto normalny atakuje człowieka z bronią? Człowiek z bronią ma prawo myśleć że napastnik chce odebrać mu b--ń i go zabić i dlatego ma prawo się bronić!" --> to podawane było zarówno wobec pierwszej ofiary Kyle jak i następnych.
No pasuje jak ulał. Pan Bruudnopis mógł nie napadać gościa zbronią. Gość z bronią mógł się bać że teoretycznie po obezwładnieniu go gazem zostanie mu odebrana b--ń
  • Odpowiedz
@Dzieban: Nie, to nie są lewackie fikołki. To są prawackie fikołki a ja je tylko zacytowałem w kontekście w jakim były użyte i określiłem ich przydatnośc w nowym kontekście. Moja skromność nie pozwala mi przypisywać sobie autorstwa tych pereł spie***lenia, tak zdolny nie jestem. :)
  • Odpowiedz
@mnik1 stwórz jeszcze jakiegoś chochoła którego dzielnie obalisz

Gonienie i bicie leżącego na ziemi chłopaka, próba zaboru broni (użycie broni jest dopuszczone w celu przeciwstawienia się zaborowi broni) porównujesz do zastrzelenia gościa używającego gazu pieprzowego. I ty to jeszcze usprawiedliwiasz.

Zrób jeszcze jakiegoś fikolka błaźnie

@KaloszSzatana ty to samo, zaślepiony ideologią
  • Odpowiedz