Wpis z mikrobloga

Chłopak zastrzelił w samoobronie gości z bronią którzy w niego celowali a nie z gazem pieprzowym.


@mister_pink: Legenda ewoluuje, jak widzę. Pamiętam, że na początku było #!$%@?, że w kolesia "lewactwo" koktajlami mołotowa rzucało - teraz, jak widzę, do tego "celowanie bronią" doszło.

Za chwilę gruchnie wieść, że szczeniak się przed gwardyjską dywizją czołgów ciężkich Armii Czerwonej bronił.
@rzuberbozy: typ po lewej został zaatakowany przez typa po prawej. Typ po lewej wyciągnął gaz, typ po prawej go zastrzelił. A teraz sprawa "dzieciaka z Kenoshy". Został zaatakowany przez typów z bronią i obronił się. Już rozumiesz błąd swojego rozumowania? A błędem ofiary dzisiejszego zdarzenia było to, że przyszedł na strzelaninę z gazem - jak w tym żarcie.

P.S. Na sprawcy dzisiejszego zdarzenia ciąży zarzut morderstwa 1-go stopnia bez prawa do
@L3stko: dla lewactwa to są dokładnie te same sytuacje najwyraźniej

1. Na 17 latka z karabinkiem napada grupka, wkurzona, że m.in. zagasił ogień w kontenerze. Warto zaznaczyć - wszyscy poszkodowani z kryminalną przeszłością. Jeden z poszkodowanych zdzielił dzieciaka deskorolną (tak, nią też można zabić, wyobraźcie sobie), drugi np. wyciagnął broń (której przez kryminalną przeszłość nawet nie powinien posiadać).

2. Ścierają się dwie niewielkie grupy, dwóch gostków się spiera, jeden wyciąga gaz
@L3stko: @cienki137: @DyG121:
Po pierwsze to Kluchenhaus został zaatakowany w takim sensie w jakim zostać zaatakowany może morderca uciekający z miejsca zbrodni. Fajny świat w którym po zamordowaniu kogoś mogę mordować dalej osoby które chcą mnie zatrzymać. XD

To może pozwolę sobie przejść przez kilka popularnych waszych "argumentów" broniących Kyle i zobaczyć czy przystają do drugiej sytuacji.
"Kto normalny atakuje człowieka z bronią? Człowiek z bronią ma prawo myśleć
@Dzieban: Nie, to nie są lewackie fikołki. To są prawackie fikołki a ja je tylko zacytowałem w kontekście w jakim były użyte i określiłem ich przydatnośc w nowym kontekście. Moja skromność nie pozwala mi przypisywać sobie autorstwa tych pereł spie***lenia, tak zdolny nie jestem. :)
@mnik1 stwórz jeszcze jakiegoś chochoła którego dzielnie obalisz

Gonienie i bicie leżącego na ziemi chłopaka, próba zaboru broni (użycie broni jest dopuszczone w celu przeciwstawienia się zaborowi broni) porównujesz do zastrzelenia gościa używającego gazu pieprzowego. I ty to jeszcze usprawiedliwiasz.

Zrób jeszcze jakiegoś fikolka błaźnie

@KaloszSzatana ty to samo, zaślepiony ideologią