Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: Nic tak mnie nie zraziło do lewicy jak same lewaki i ich tępota, z osoby popierającej lewicę stałem się osobą, która na nią pluje, przez takich jak wy wstyd mi się utożsamiać z nią i jakkolwiek szanować xD Poza tym równie dobrze może to być Gułag i sam tu pokazujesz jakie masz pojęcie o historii XD Wpisz sobie w google jak wyglądał Gułag o najgorszym rygorze w waszej komunistycznej utopii
@Dudleuss: kolego, to negatywna postać radzi poczytać definicje XD Autor tak naprawde mimo że w obozie żadnym nie był wyśmiewa odwoływanie sie do definicji, zatem ten komiks to srogi rak, ale płacz o to że ktoś nie przeczytał definicji i śmiał zmienić komiks o nieczytaniu definicji to rak podwójny XD No nie chce być inaczej.
@JAI2L9LAD: @Dudleuss:

Socjalizm nigdy i nigdzie nie postuluje za tym by ograniczać w taki sposób ludziom ich wolność. To wyjatkowa głupota I chęć manipulacji faktami.


Chyba nie znasz historii. Socjalizm dla bolszewików to postawa ich działań, tłumaczyli nim wszytko, co robili. Sama nazwa ZSRR to Związek socjalistycznych republik radzieckich!

Uprzemysłowienie traktowali jako narzędzie wprowadzenia swej wizji ustroju socjalistycznego i rozszerzenia go siłą (poprzez tzw. marsze wyzwoleńcze) na sąsiadów ZSRR.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_terror_(ZSRR)
@JAI2L9LAD: poza tym materiał jest o narodowym socjalizmie xD więc nawet jak to jest obóz koncentracyjny to i tak pasuje mem, wyjmijcie kija z dupy i zacznijcie zapoznawać się z materiałami przed publikacją waszych wypocin bo robicie z siebie pośmiewisko xD