Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8640
Wiecie, co jest najgorsze? Że w marcu ludzie naprawdę się poświęcili - zamknęli firmy, przestali pracować, widywać się z przyjaciółmi i rodziną. Przez kilka tygodni wszyscy się schowali. Po co? Uwaga: żeby DAC CZAS NA PRZYGOTOWANIE SŁUŻBY ZDROWIA.

I co? I g---o. Ta banda skorumpowanych patałachów nie zrobiła NIC. Poświęcenie ludzi zostało zmarnowane, więc w nagrodę każą nam się poświęcać znowu, przy okazji p-------c farmazony typu "bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze".

Jesteśmy bezpośrednimi ofiarami niekompetencji tego rządu. I nie mogę uwierzyć, że tak wiele ludzi reaguje na to w stylu "trzeba to trzeba ¯\_(ツ)_/¯"

#koronawirus #bekazpisu
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo konfederaci zaraz potem zaczynają p-------ć coś o tym jak to Łukaszenka to wcale nie jest taki zły a na koniec wjeżdża naczelny szur braun i mowi "POCZYTAJCIE KSIUNŻKE KURRRŁA"


@tellet: To posłuchaj ich wystąpień z ostatniego posiedzenia. Jak sam widzisz merytoryka mało kogo obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą Łukaszenki nikt nie chwali, a co więcej nazywają go fatalnym dla białorusinów władcą.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: NIE MA czegoś takiego jak SŁUŻBA zdrowia, jest OCHRONA zdrowia, ja po studiach nie zamierzam nikomu służyć a już na pewno nie pacjentom którzy na mnie k----ą non stop a nie potrafią założyć na twarz maseczki żeby zrobić cokolwiek dla spowolnienia rozwoju epidemii xD ja zamierzam pracować a nie służyć, zamierzam poświęcać się swojej pasji, wykonywać dobrze swój zawód i dostawać za to godne pieniądze, ale jak w tym
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto robią co mogą?
No tak kupili masę sprzętu.
Ah nie c-----y i dostali niewielki% tego co miało być. Kasy nie odebrali, sprzętu (2x droższego) nie ma.
Z maseczkami podobnie z testami też.
Może chociaż procedury przygotowali?
No k---a też
  • Odpowiedz
NIE MA czegoś takiego jak SŁUŻBA zdrowia, jest OCHRONA zdrowia, ja po studiach nie zamierzam nikomu służyć


@Spearhead:O cie c--j xD nawet nie pomyślałam ze ktoś moze mieć ból d--y o nomenklaturę. Wiesz nikt raczej nie myśli o lekarzu jako o lokaju także spokojnie. Ci pacjenci których tak widocznie nie lubisz zapłacili za Twoją edukację, także trochę mniej piórek w dupie. Składałeś przysięgę także Twoja praca to troche inny kaliber
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna no chyba nie. Problemem epidemii jest to że właśnie zdrowie innych ludzi jest też w rękach innych. Na cześć osób działają tylko zakazy.

"Zdrowy rozsądek" i chłopski rozum niestety u nas podziałał tak jak się spodziewano. Przyrosty po 30 procent i czekanie karetek po 8h.

Teraz nie ma już czasu na łagodne działania. Musi być przymus.


@mus_tang: Tylko popatrz co ci po zakazach jak państwo otwiera szkoły i wpuszcza tam dzieci? To jest najlepszy przykład że twoje bezpieczeństwo możesz sobie w dupę wsadzić jeśli państwo będzie gdzieś na boku robiło działania zupełnie sprzeczne z logiką i
  • Odpowiedz
Że w marcu ludzie naprawdę się poświęcili - zamknęli firmy, przestali pracować, widywać się z przyjaciółmi i rodziną. Przez kilka tygodni wszyscy się schowali.


@BarkaMleczna: Dobre jaja.
Ile tych zamkniętych firm było? 0,5%-2%? Kto przestał pracować? Chyba ci co im firmy zamknęli.
Przez kilka tygodni bardzo mało kto się zamknął w domu. Zresztą znikoma część mogła pracować zdalnie z domu. Reszta normalnie chodziła do pracy.
  • Odpowiedz
w c--j zrobili! np. przestali przyjmować w przychodniach, a w swoich gabinetach prywatnych podnieśli ceny za wizyty. Szacun


@BoleKk87: no i gdzie jest wina lekarzy, gdzie to nie oni decydują jak funkcjonuje szpital. To jest najbardziej z d--y argument ever.
  • Odpowiedz