Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8640
Wiecie, co jest najgorsze? Że w marcu ludzie naprawdę się poświęcili - zamknęli firmy, przestali pracować, widywać się z przyjaciółmi i rodziną. Przez kilka tygodni wszyscy się schowali. Po co? Uwaga: żeby DAC CZAS NA PRZYGOTOWANIE SŁUŻBY ZDROWIA.

I co? I gówno. Ta banda skorumpowanych patałachów nie zrobiła NIC. Poświęcenie ludzi zostało zmarnowane, więc w nagrodę każą nam się poświęcać znowu, przy okazji #!$%@?ąc farmazony typu "bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze".

Jesteśmy bezpośrednimi ofiarami niekompetencji tego rządu. I nie mogę uwierzyć, że tak wiele ludzi reaguje na to w stylu "trzeba to trzeba ¯\_(ツ)_/¯"

#koronawirus #bekazpisu
  • 160
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: jak to nie zrobiła nic? Napchała kabzy pieniędzmi, wprowadziła multum ustaw znoszących z nich resztki odpowiedzialności i ograniczających prawa obywatela. Wszystko zgodnie z planem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: tzn. nie nic, zarobili sobie na szemranych zakupach, przeprowadzili kilka wewnętrznych partyjnych wojenek, MZ wypłaciło nagrody, SSP obsadzone... długo by wymieniać, a ty szary polaczku...
Ps. No i niektórym testy robią, bo boli głowa, reszta sama płaci.
  • Odpowiedz
Od początku wiadome dla mnie było że moje zdrowie jest w moich rękach.


@mus_tang: Dokładnie tak. Twoje zdrowie jest w twoich rękach. Nie w moich, nie w rękach właścicieli restauracji, domów weselnych i całego świata.
  • Odpowiedz