Wpis z mikrobloga

@Yu_liiia: Nadal czekam na jakieś źródło tej informacji o zerwaniu. Natomiast cała reszta którą napisałem jest prawdą. Policjant nie założył drugiej maseczki, a gazował jak widać na zdjęciu nie tylko jedną osobę.
  • Odpowiedz
  • 131
@Yu_liiia taguje też bekazlewactwa bo w słowniku alt rightu to czego się nie lubi to lewactwo vel marksizm. Tak jakby od 2015 rządzi szeroko pojętą prawica od ziobrystów, przez Macierewicza i Pis po Gowina. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: myślałem, że ty to tak dla beki wrzuciłeś XD o #!$%@? jesteś zwykłym szurem, najlepiej jakbyś odwalił się od konfederacji bo wstyd przynosisz tylko. Załóżcie sobie partie szurów, godek ze sobą zabierzciey
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Yu_liiia: I co, psikanie gazem ważniejsze od zabezpieczenia przed wirusem? Policjant powinien zweryfikowac swoje priorytety. Gdy samotnie jadę szczelnie zamkniętym samochodem z zaklejoną wentylacją i spadnie mi maseczka, wciskam gaz, by nikt z koronką mnie nie dogonił i schylam się szukać jej na podłodze.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Psiknął gazem by odgonić szurowskie bydło, które mogło go zarazić, by potem spokojnie założyć maseczkę.

Do tego zdjęcia możemy przybrać jakąkolwiek narrację, bo nie ma żadnych wyjaśnień. Może być to wersja OPki, że policjantowi zerwali maseczkę, patrząc na szurów, nawet bym się nie zdziwił.

EDIT: Przeczytałem artykuł na WP, jednak jakiś jest. No i z niego może wynikać, że maseczka została
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: Nie no, szury to wcale nie bydło, oni są tak potrzebni społeczeństwu, przecież mają rację o płaskiej ziemi, szczepionkach z autyzmem czy o tym, że maseczka Cie zabija i ogranicza wolność XDDDD

We tam typie, tylko społeczeństwo durnieje przez takich.

@Yu_liiia: A ja w sumie zapytam autora zdjęcia o to jak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reezu: Jak zerwana, to trzeba było szybko zanurkować twarzą w spirytusie, wziąć głęboki wdech i szukać nowej maseczki. W ostateczności mógł swoją twarz zdezynfekować gazem. Ale zbagatelizował zagrożenie i wybrał gazowanie osób trzecich, więc powinien zostać w trybie pilnym zwolniony ze służby. Ja np. po powrocie z piekarni odkażam chleb w 500 stopniach w piekarniku (tryb piroliza) przez 72 godziny, bo jestem odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ja nie mówię jak mógł zrobić, tylko, że samo zdjęcie, bez żadnych wyjaśnień może przybrać dowolną narrację.

Jak mógł zareagować policjant? Pewnie na tysiąc sposobów, jeżeli została podczas protestów naruszona jego nietykalność i ktoś mu zerwał maseczkę, to musi odpędzić od siebie ludzi, bo ktoś może wyrwać mu broń z kabury. Może być taka sytuacja? Oczywiście, że tak.

Poczekałbym na jakiekolwiek wyjaśnienia, nagrania (tam z tyłu jakiś chłopak telefonem
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: No elo prowokatorze, na stronie East News masz zdjęcie poprzedzające to, które ty wrzuciłeś i policjant na nim miał maseczkę. Dziwnym trafem za tym policjantem był Pan, który miał dziwną minę, coś jakby miał #!$%@?ć bo coś #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest zaraz po lewo od zdjęcia z gazem.

https://www.eastnews.pl/zdjecia/temat/1352034?page=5&itemId=85509500
Reezu - @wojtas_mks: No elo prowokatorze, na stronie East News masz zdjęcie poprzedza...

źródło: comment_1602406376ahKD7Ryx2BAJIg4WycV365.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak jakby od 2015 rządzi szeroko pojętą prawica od ziobrystów, przez Macierewicza i Pis po Gowina. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dertom: pis to skrajna lewica porównywalna z razem, różnica jest taka, że pis wyciera sobie morde kościołem.
  • Odpowiedz
  • 10
@kingwing1 xD jednak na świecie i w Polsce dalej obowiązuje definicja światopoglądowa. No chyba że prawica to tak jak z mema tylko Korwin i jego projekty. To coś jak u komunistów, wzajemnie sobie zarzucali odchylenia faszystowsko nacjonalistyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reezu: Nadal czekam na ŹRÓDŁO, a nie przypuszczenia.

xD jednak na świecie i w Polsce dalej obowiązuje definicja światopoglądowa.


@dertom: I jakie konserwatywne światopoglądowe reformy wprowadził PiS? Może wprowadzenie do rządu przeciwników hodowli zwierząt i uznanie jej za coś moralnie złego? Czy Biejat jako przewodnicząca komisji rodziny? Albo całkowicie poddańcza wobec USA polityka zagraniczna? ¯\_(ツ)_/¯ Czekać jeszcze na związki partnerskie (które są antykonserwatywne i antywolnościowe) co już zapowiadał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kingwing1: Będą cię tu atakować, ale masz rację. Zamordystyczna kontrola życia obywateli i wyciąganie ludziom z kieszeni większości pieniędzy, celem zaspokojenia galopujących wydatków państwa, walka z sektorem prywatnym, marnotrastwo i niegospodarność to typowe cechy socjaluchów - ale i pisiaki i neuropki będą odwracać od spraw istotnych uwagę, skupiając się na marginalnych sporach światopoglądowych, by utrzymać ilzuję wyboru, podczas gdy PiS czy Razem czy nawet PO - to różne odcienie antypolskości,
  • Odpowiedz